Na co wymienić Ultrafire 502B i Convoy M2 XML-T6

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
kafi
Posty: 118
Rejestracja: poniedziałek 11 sty 2010, 22:07
Lokalizacja: Warszawa

Na co wymienić Ultrafire 502B i Convoy M2 XML-T6

Post autor: kafi »

Witam
od 2 lat jestem posiadaczem dwóch latarek MTE i Ultrafire 502B i od roku Convoya M2, latarki gabarytowo są do siebie zbliżone, moc też jest podobna. Ale pomyślałem że po roku czasu może na rynku jest jakaś nowość którą warto się zainteresować? Czy tych rozmiarów latarek które mam jest coś nowego ciekawego, wartego uwagi? Nie byłem na forum kilka miesięcy więc może chłopaki na Fasttechu albo Aliexpress pojawiło się coś ciekawego na aku 18650?
Z góry dziękuję za odpowiedzi i serdecznie pozdrawiam. Może wreszcie trafiło się coś seryjnego o mocy modowanej bocialarki :) ?
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Post autor: marmez »

Cześć

Żadnych szałowych nowości nie ma... Niby jest nowsza dioda (XM-L2), ale wymiana starej na nową ekonomicznie uzasadniona nie będzie.

Teraz zażartuję: "w tym miesiącu najmodnieszą barwą diody jest 6C" :wink: A na serio to wiele osób chwali barwę 4C, inni nawet 5C. (obie to ok 4000-5000K)

Nie mówię, że nic ciekawego się nie pojawiło, bo może coś przeoczyłem, a jakieś małe nowe rzeczy pewno są, ale wątpię by były w czymś lepsze od posiadanych przez Ciebie.

Za to pojawiły się nowe sterowniki programowalne rozszerzone (z kontrolą temperatury) i nowym sposobem klikania (z pomarem czasu wyłączenia, a nie tylko włączenia jak do tej pory), ale one to raczej u nas w Polszcze, u Bociana i Grega, ElSor też jakiś wypuścił (ale nie pamiętam, czy z kontrolą temperatury).

IMO to te sterowniki są najciekawszymi wypustami ostatniego roku :)

Pozdrawiam.
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
ODPOWIEDZ