Oświetlenie (najlepiej komplet) do 300zł

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Thor
Posty: 15
Rejestracja: środa 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Thor »

Ok , ale to chyba dość uciążliwe. Mimo wszystko , nie najlepsze rozwiązanie. Chyba odpuszczę sobie tę lampkę. Do tej pory używałem Mactronica Scream 170. Ale sprzedałem i rozglądam się za czymś lepszym , tak powiedzmy do ok. 130 zł. Spodobał mi się Convoy M2 , nie wiem tylko czy tego typu lampa nie oślepia jadących z przeciwka . W Screamie był zoom , także można było trochę skręcić. Przykład z Allegro mieszczący się w moim budżecie : http://allegro.pl/convoy-m2-latarka-led ... 14699.html
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Na latarkę z tej aukcji będziesz czekał około 3 tygodnie, a przez święta pewnie dłużej bo jest wysyłana z chin o czym sprzedawca nie wspomina.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Thor
Posty: 15
Rejestracja: środa 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Thor »

Gdzie więc kupić , na FastTech ? Coś takiego ? https://www.fasttech.com/products/1856704
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Dobry wybór.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Hehe, cytat z tej aukcji z allegro ...
" Wszystkie elementy montowane są fabrycznie - nie jest to żadna chałupnicza twórczość :) Diody, drivery i zestawy trybów pracy można dowolnie ze sobą łączyć."

Gość obraża całą naszą twórczość, a prawda jest z goła inna. Warsztatowe mody to poziom wykonania porche bo ręcznie składane :twisted:
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

O tym samym pomyślałem.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Thor
Posty: 15
Rejestracja: środa 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Thor »

Jestem trochę na bakier z angielskim . Ta latarka jest sprzedawana wraz z ogniwem ? " 4C" to neutralna biel ? Nie chcę zimnego światła , ale nie chcę też by świeciła na żółto. Wiem , że w niektórych latarkach można wymienić gumkę włącznika oraz uszczelkę na zieloną , świecącą . Czy w tej również jest taka możliwość ?
Awatar użytkownika
vin324pl
Posty: 1000
Rejestracja: czwartek 14 lis 2013, 10:27
Lokalizacja: Myślenice

Post autor: vin324pl »

Bez ogniwa, 4c to około 4500K
Obrazek
gumki są na fasttech : https://www.fasttech.com/p/1138302
Zestaw rowerowy:
Światła mijania/drogi publiczne - L2P 2,8A noctigon + daszek/ s2+ 3*xpl optyka owalna
Światła drogowe/teren - C8 3*xp-l 4,2A ledil 35mm
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

4C to neutral, lekko ciepły, barwa przyjemna, jeżeli nie chcesz lekko ciepłej to 3B też będzie ok: https://www.fasttech.com/products/1601/10002364/1856706
Zielona gumka, proszę https://www.fasttech.com/products/0/100 ... aps-5-pack
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Thor
Posty: 15
Rejestracja: środa 25 mar 2009, 17:34
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Thor »

Dzięki za pomoc. Jestem już prawie zdecydowany na tę latarkę. Możecie panowie jeszcze polecić jakieś ogniwa o przyzwoitej pojemności i przystępnej cenie ? Na Allegro jest tego pełno ,mają jakieś kosmiczne pojemności :lol:
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Thor pisze:Dzięki za pomoc. Jestem już prawie zdecydowany na tę latarkę. Możecie panowie jeszcze polecić jakieś ogniwa o przyzwoitej pojemności i przystępnej cenie ? Na Allegro jest tego pełno ,mają jakieś kosmiczne pojemności :lol:
Kup ogniwa z rozbiórki od kogoś na naszym forumowym bazarku (ot choćby od woytazo), parametry nie będą oszukane, będzie najtaniej i najlepiej.


___
Hetman
Posty: 450
Rejestracja: czwartek 06 wrz 2012, 03:21
Lokalizacja: PL

Post autor: Hetman »

vin324pl pisze:Hehe, cytat z tej aukcji z allegro ...
" Wszystkie elementy montowane są fabrycznie - nie jest to żadna chałupnicza twórczość :) Diody, drivery i zestawy trybów pracy można dowolnie ze sobą łączyć."

Gość obraża całą naszą twórczość, a prawda jest z goła inna. Warsztatowe mody to poziom wykonania porche bo ręcznie składane :twisted:
Powiedziałbym, że bardziej Morgan/ RollsRoyce, nie wiem czy Porsche się kwalifikuje ;) .
ODPOWIEDZ