Convoy s2+ czy M2

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Pawel_P
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 17 lut 2011, 13:26
Lokalizacja: Krakow

Convoy s2+ czy M2

Post autor: Pawel_P »

Witam po dluzszej nieobecnosci. Stoje przed dylematem, ktora z latarek sobie zakupic. Zalerzy mi na swietle rozproszonym niz skupionym. Nie planuje tez ich modyfikowac. Chce aby oryginalnie kupiona nie potrzebowala zadnego modowania i mam nadzieje, ze dlugo mi posluzy.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony środa 14 sty 2015, 20:11 przez Pawel_P, łącznie zmieniany 1 raz.
Seb@
Posty: 24
Rejestracja: poniedziałek 29 gru 2014, 16:50
Lokalizacja: PLE

Post autor: Seb@ »

Pawel_P, Witaj co chodzi o latarkę polecam Ci Convoy s2+ mod dlaczego? modowana latarka dłużej Ci posłuży (polepszone chłodzenie, ochrona ogniwa jak i przed przegrzaniem ) ja miałem również dylemat czy brać modowana czy też nie uznałem, że lepiej dopłacić i cieszyć się dobrym światłem oraz bezawaryjnością. Convoy s2+ 2.8A nawet na jednej diodzie żeby ograniczyć koszty z optyką odpowiednią i będziesz bardzo zadowolony. Mogą potwierdzić to posiadacze tej latarki.

Pozdrawiam

Edit Pyra: A można po Polsku?
Ostatnio zmieniony środa 14 sty 2015, 21:34 przez Seb@, łącznie zmieniany 1 raz.
Solarforce L2P extended XM-L2 T6 3C mod greg,
EDC X1 extended XM-L2 T6 3C mod greg,
Convoy s2+ 3x XP-G2 S3 3C 3.5A 3way mod Dariusz70
Convoy s2 własny mod :)
Awatar użytkownika
kedziorro
Posty: 67
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 14:06
Lokalizacja: Dęblin

Post autor: kedziorro »

S2, S2+ albo S3 na pewno świetnie się sprawdzą. U siebie do S3 zamontowałem szeroką optykę, daje dużo światła po bokach. Jak najbardziej polecam, najlepiej modowaną. Zastanów się jaki prąd ma iść w diodę - u mnie w S3 2.1A w pełni wystarcza, a dzięki temu wydłuża się czas pracy w porównaniu do 2.8A.
Convoy C8 XM-L2 T6-4C 2,8A

TANK 007 TK701

Ruinovo 302, ENB x2, ENB x3, Nitecore i4.
arekm
Posty: 736
Rejestracja: niedziela 22 sty 2012, 15:25
Lokalizacja: Polska

Post autor: arekm »

Obie :-)
Pawel_P
Posty: 6
Rejestracja: czwartek 17 lut 2011, 13:26
Lokalizacja: Krakow

Post autor: Pawel_P »

Bardzo dziekuje za szybkie odpowiedzi. Będę zamawiac dwie s2+ z pradem na 2,1A. To maja być latarki dla dzieci z którymi często smigamy noca po puszczy Niepolomickiej. Wczesniej zamowilem 4 latarki na DX ale niestety wszystkie reklamowałem ale nie były to convoye.
Ostatnio zmieniony czwartek 15 sty 2015, 13:16 przez Pawel_P, łącznie zmieniany 1 raz.
Scoia_tael
Posty: 6
Rejestracja: poniedziałek 19 sty 2015, 17:48
Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski

Post autor: Scoia_tael »

arekm pisze:Obie :-)
Link w opisie bardzo pomocny w przybliżeniu tematu dla początkujących i zgłębiających temat. Raczej dojrzałem do 2 Convoy. Dzięki i pozdro
ODPOWIEDZ