Lampka do MTB po zmierzchu

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Marcin Gutek
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 13 wrz 2016, 12:26
Lokalizacja: Żary

Post autor: Marcin Gutek »

Witam

Latarka spełniła moje oczekiwania.

Ostatnio jeździłem nocą z kolegą po lesie, on posiadał Convoy-a ale jakąś wcześniejszą wersję, nie S2 i zauważyliśmy że Convoy świecił bliżej ale szerszym światłem, moja natomiast dalej ale trochę węższym strumieniem,

Jednak moja wystarczająco oświetlała boki, no i barwa światła z Convoy-a była zimniejsza, zapewne miał inną diodę.

ale lampka super, jak dla mnie GIT.

Uchwyt mimo kiepskiego wyglądu, dobrze trzyma latarkę, więc na razie nic nie zmieniam.

Pozdrawiam
Murzyn
Posty: 5
Rejestracja: piątek 28 mar 2014, 12:02
Lokalizacja: Katowice
Kontakt:

Post autor: Murzyn »

Ja mam 2 od Dariusza i jest rewelacja. Jedna szeroko jedna daleko.
Do ostrej jazdy po lasach/górach polecił bym dwie szeroko (na uchwytachbskretnych) i jedna daleko

Niewątpliwym problemem jest czas świecenia - nie mierzyłem dokładnie ale lekko ponad godzinę
Problem rozwiązałem kupując za całe 35pln latarkę EMOS P3830. Na dojazdówki mistrzostwo świata. Zmienny kąt, 180LM i trzyma dobę na 3xAAA. Szkoda że nie mieści ogniwa
Ostatnio zmieniony czwartek 06 paź 2016, 19:50 przez Murzyn, łącznie zmieniany 2 razy.
Tu była reklama
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Murzyn pisze:Problem rozwiązałem kupując za całe 35pln latarkę EMOS P3830. Na dojazdówki mistrzostwo świata. Zmienny kąt, 180LM i trzyma dobę na 3xAAA. Szkoda że nie mieści ogniwa
A nie prościej było zmienić tryb na niższy...

180lm i doba świecenia na 3xAAA, to chyba małe reaktory a nie baterie.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Marcin Gutek
Posty: 15
Rejestracja: wtorek 13 wrz 2016, 12:26
Lokalizacja: Żary

Post autor: Marcin Gutek »

ja od razu kupiłem 2 ogniwa Sanyo 3500 mAh, ostatnio na jednym przy max świeceniu prawie 1,5 h objechałem, a następnie lekko przygasło i do 2 h dociągnęło, więc jak dla mnie git, oczywiście drugie ogniwo było w kieszeni jak by co..
ODPOWIEDZ