Skilhunt H02 NEW

czyli nasze opinie, odczucia i wnioski o światełkach
Awatar użytkownika
oko
Posty: 57
Rejestracja: czwartek 19 lis 2009, 18:39
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: oko »

Latarka toleruje wystające plusy tak samo jak i nie wystające. Nie ma problemu kolego.
syki
Posty: 9
Rejestracja: wtorek 06 wrz 2016, 23:50
Lokalizacja: Polska

Post autor: syki »

Dzięki wielkie za odpowiedź kolego.
Awatar użytkownika
Browar
Posty: 651
Rejestracja: czwartek 15 lis 2012, 18:33
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Browar »

Dorzucę coś od siebie. Zakupiłem niedawno od kolegi igi i od razu użyłem w jaskini. Na kasku Petzl Elios trzyma się bardzo pewnie - bałem się trochę że w ciasnotach tego typu czołówka będzie się haczyć lub że będzie niestabilna - ale wszystko jest jak należy. Światło do dziury znakomite - świetne rozproszenie i kolor, jak przy acetylenie. Używałem wszystkich trybów, najlepszy ten 380 lm Najsilniejszy tryb (820 lm) trochę za mocny nawet w większej sali, w mniejszych przestrzeniach olśniewa. Jaskinia bardzo urozmaicona - Brzozowa - zapewnia pełne spektrum użycia czoła. Dla mnie światełko rewelacyjne. Przy pomocy zasilacza labo zbadałem prądy - 0,03 A, 0,24 A, 0,78A i 1,95 A dla Uz=3,9 V czyli III tryb 380 lm uber alles ;)
Wziąłem latarkę kątową bo w bunkrach, czy na podejściach w górach noszę kapelusz i pasuje mi kątówka na klips przypinana do paska ramieniowego plecaka.
pozdrav
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Witam, nieco odkopie.
Dobierał się ktoś do włącznika w tej latarce? Łatwo idzie go wyjąć?
Awatar użytkownika
Jacek318
Posty: 684
Rejestracja: środa 19 gru 2012, 21:39
Lokalizacja: Haga

Post autor: Jacek318 »

Wystarczy odkręcić metalowy pierścień.
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Jacek318, Dzięki. Ten mały pierścień przy włączniku?
Pytam bo jeszcze nie mam tej latarki, znajomemu coś się włącznik chrzani i ma mi jutro podrzucić.

Edit: Usterka usunięta, ale mam jeszcze jedno pytanie Ile latarka pobiera Wam gdy jest wyłączona? U mnie jest 2,8mA, nie za dużo? Mam również H03 i tam jest sporo mniej...
Ostatnio zmieniony poniedziałek 12 lut 2018, 17:42 przez Ebola, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

U mnie ~ 0,02 mA
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Dziubek pisze:U mnie ~ 0,02 mA
No właśnie, w H03 też jest podobnie. A tutaj? To już mój S2+ pobiera mniej w trybie moon :evil: Ciekawe gdzie szukać przyczyny?
A też tak masz że przy gdy zasygnalizuje w niskim trybie rozładowanie baterii to po tym przełącza się w tryb średni? Dla mnie to nieporozumienie, ale czy tak jest we wszystkich czy tylko ja mam taki defekt?
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Też mam ten bajer. Świeci na słabym, mrugnie i wyższy tryb się aktywuje.
It's not a bug, it's a feature
;)
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Dziubek pisze:Też mam ten bajer. Świeci na słabym, mrugnie i wyższy tryb się aktywuje.
It's not a bug, it's a feature
;)
Bardzo mądrze pomyślany bajer :mrgreen: na szczęście ta lampka nie jest moja;)
Dzięki za info! Pozdro
ODPOWIEDZ