www.swiatelka.pl  Strona Główna www.swiatelka.pl
...czyli forum miłośników światełek... ;-)

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  DownloadDownload
Google

Ogłoszenie 
...UWAGA...NOWI UŻYTKOWNICY!!! ... brak słowa powitania w waszym pierwszym poście będzie równoznaczny z usunięciem posta i ostrzeżeniem. NA TYM FORUM CENIMY SOBIE KULTURĘ OSOBISTĄ!!! Lektura obowiązkowa: LINK

UWAGA
AKTUALIZACJA regulaminu działu handlowego > KLIK
Szczegóły na samym dole

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Pyra
15-10-2016, 17:55
Recenzja ładowarki MC3000
Autor Wiadomość
Newmax 

Wysłany: 04-11-2016, 14:33   

Koledzy dyskusja trochę bezpodstawna bo każdy ma do czynienia z innymi ogniwami i różną ich ilością albo z całymi pakietami. Nie istnieje jedna ładowarka do wszystkiego i dla wszystkich każdy ma inne potrzeby i inne wymagania. Założyłem ten temat po to aby związać użytkowników MC3000 żeby inni co używają napisali swoje uwagi i spostrzeżenia. Na żadnym polskim forum nie znalazłem takiego tematu więc to mnie skusiło a praktycznie temat przerodził się w dyskusję że MC3000 jest be i fu bo Opus i Litokala ma wszystko i tyle.
OK niech tak będzie dla mnie ta ładowarka jest genialna w tym do czego została stworzona.
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony przez Bocian 04-11-2016, 19:13, w całości zmieniany 1 raz  

lechowiec

Wysłany: 12-11-2016, 22:16   

Newmax napisał/a:

OK niech tak będzie dla mnie ta ładowarka jest genialna w tym do czego została stworzona.
Pozdrawiam

Dla mnie też...:)

Patrząc na rozwój wątku to użytkowników chyba raczej nie przybywa. Głos zabierali głównie nieużytkownicy:).

SebaZ74 

Wysłany: 25-12-2016, 21:17   

Zastanawiam się nad kupnem tej ładowarki, skłoniło mnie do tego poszukiwanie sprzętu którym będę mógł dokładnie sprawdzać parametry ogniw które posiadam, na razie: Sanyo, Vappower, mam pytanie, czy jako laik (nie zupełny) dam radę obsłużyć to cudo?

P.S Zależy mi na dokładnych pomiarach napięcia, pojemności, rezystancji wewnętrznej, ładowanie do przechowywania, wybudzanie, charakterystyka rozładowania (nie wiem czy mierzy?) itp.

Odpowiedz do tematu