latarka w teren do lasu

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
czarnawdowa
Posty: 4
Rejestracja: sobota 04 lut 2017, 13:29
Lokalizacja: godula

latarka w teren do lasu

Post autor: czarnawdowa »

Witam i pozdrawiam wszystkich jest to mój pierwszy temat

Mam pytanie, potrzebuję kupić latarkę do 150zł z dalekim zasięgiem pracy(mocne światło) na polowania i nie tylko. Za jakim modelem/modelami się rozglądać, oraz fajnie jakby mogła popracować jak najdłużej. Zasilanie: nad tym się zastanawiam i nie wiem jakie wybrać proszę o pomoc. Dziękuję za odpisanie
plecho1
Posty: 880
Rejestracja: środa 03 cze 2015, 12:20
Lokalizacja: Świdnik
Kontakt:

Post autor: plecho1 »

Convoy C8 oraz jakieś markowe ogniwo Li-Ion z ładowarką. Wszystko pewnie da się kupić w forumowym sklepiku.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Jak najdłużej to ile ? ;)
ILPT
czarnawdowa
Posty: 4
Rejestracja: sobota 04 lut 2017, 13:29
Lokalizacja: godula

Post autor: czarnawdowa »

Hmm to ciekawe pytanie ponieważ wszystko zależy od ogniwa ale tak na 100% przynajmniej godzinę choć lepiej dłużej chyba że to nie realne w tej cenie dlatego pytam :-)
kemor90
Posty: 129
Rejestracja: czwartek 18 sie 2016, 23:13
Lokalizacja: Ryki

Post autor: kemor90 »

Godzina to tak +/- czas działania na jednym ogniwie 18650 (min. 3000 mAh) przy takiej ilości światła która z pewnością Ci wystarczy. I tego już nie przeskoczysz chyba, że będziesz szukał na 2 ogniwa lub na 26650 ale wtedy to będą większe i mniej poręczne. O "akumulatorkach" AA itp. nie myśl ponieważ są mało wydajne i do mocnych latarek praktycznie rzadko stosowane. Nie patrz na to że łatwo dostępne. Wiele to nie zmienia.

Do Twoich wymagań pasuje wspomniany wyżej Convoy C8. Jest dużo testów i opinii więc spokojnie możesz się z nimi zapoznać dla przekonania do niego.

Tylko latarka+2xogniwo+ładowarka będzie kosztować bliżej 200 PLN więc musisz rozważyć zwiększenie budżetu.
czarnawdowa
Posty: 4
Rejestracja: sobota 04 lut 2017, 13:29
Lokalizacja: godula

Post autor: czarnawdowa »

Dziękuję bardzo to mi dużo pomogło
GanzConrad
Posty: 879
Rejestracja: wtorek 14 paź 2014, 20:44
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: GanzConrad »

w powyższym temacie polecam dokładnie tą:
http://www.banggood.com/NEW-Convoy-C8-A ... 80285.html
sprawdź czy działa kod rabatowy: M4DCONVOY
ODPOWIEDZ