Mini "halogeny" LED 10 W

Wszystko co świeci na czterech kółkach;)
Żwiras
Posty: 2
Rejestracja: sobota 24 lut 2018, 14:00
Lokalizacja: Szklarska Poręba

Mini "halogeny" LED 10 W

Post autor: Żwiras »

Witam szanowne grono "świetlików" i gratuluję posiadanej wiedzy :padam:

Zakupiłem wyżej rzeczone świecidełka, jak się okazało (po zakupie dopiero) użyto w nich typowe sterowniki latarkowe z trzema trybami świecenia. Po kilku dniach poszukiwań notki katalogowej tego produktu, doszedłem do wniosku, że albo posiada ją tylko producent, albo nikt jej nie posiada (mnie nie udało się znaleźć) :zawstydzony:
Chciałbym pozbyć się pamięci trybów świecenia, pozostawiając tylko 100%, znajdzie się życzliwy i podpowie, w którym dokładnie miejscu próbować wlutować rezystor, aby scalak "zgubił" pamięć ostatnio używanego trybu ?
Oto fotka tego sterownika.
Obrazek

Także tego ... W związku z faktem iż jeden z emiterów udał się do krainy światłości wiekuistej, zmieniły się założenia. Chcę usunąć istniejące bebechy i zastąpić je diodami XHP 35 na lepszym podłożu, zestaw dwóch lamp zasilę przetwornicą typu CC. A może istnieje lepsze rozwiązanie ? :luka: Czy spotkał się ktoś z podłożem o średnicy 30 mm ? Taką średnicę ma obecny driver i tak sobie pomyślałem, że może uda mi się znaleźć podłoże w podobnym rozmiarze ...
ODPOWIEDZ