Recenzja Manker T01

czyli nasze opinie, odczucia i wnioski o światełkach
_Shadow
Posty: 68
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 15:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _Shadow »

Nie do końca jest prawda że może uszkodzona jest 14500, u mnie na dwóch nie działa bo nie i tyle.
Natomiast na AA bez najmniejszego problemu, chyba że może ma jakieś ukryte ustawienia że trzeba to aktywować w sterowniku,
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Zbyt wiele tych T01 trafia się wadliwych, słyszałem o co najmniej kilku, w tym moja sztuka, która z 14500 nie bardzo chciała współpracować, niby Chińczycy podesłali sterownik na podmianę, ale ten zachowywał się dokładnie tak samo. Latareczka z AA działała w miarę poprawnie, choć sterownik potrafił ześwirować lub się zawiesić, aż lampka pewnego razu umarła na amen, teraz mam ciekawy przycisk do papieru. :|
Firma Manker miewa bardzo fajne pomysły, ale z trwałością ich produktów nie idzie to w parze niestety.
_Shadow
Posty: 68
Rejestracja: środa 02 cze 2010, 15:57
Lokalizacja: Łódź

Post autor: _Shadow »

Vigo pisze:Zbyt wiele tych T01 trafia się wadliwych, słyszałem o co najmniej kilku, w tym moja sztuka, która z 14500 nie bardzo chciała współpracować, niby Chińczycy podesłali sterownik na podmianę, ale ten zachowywał się dokładnie tak samo. Latareczka z AA działała w miarę poprawnie, choć sterownik potrafił ześwirować lub się zawiesić, aż lampka pewnego razu umarła na amen, teraz mam ciekawy przycisk do papieru. :|
Firma Manker miewa bardzo fajne pomysły, ale z trwałością ich produktów nie idzie to w parze niestety.

jaja jak berety, dzisiaj wziąłem wsadziłem 14500 i zadziałała haha
po roku czasu :o
Wrzuciłem ja do ładowarki d2 i sie okazało że napięcie spadło do 3.89V
Teraz wrzuciłem na ładowarke i zobaczymy co sie okaże, czuję że poprostu ładowarka ładuje za dużo i latarka nie właczą się, ale to troche bez sensu bo co mam aku wyjmować po w trakcie ładowania ?? ;/
Nie zmniejszy to jego trwałości ??
Tede
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 15 kwie 2008, 10:57

Post autor: Tede »

Właśnie doszła do mnie taka latareczka.Minus taki że akumulatorek Mankera mimo zabezpieczenia,na szczęście nie tak mocno aby zalać całą latarkę.
Obawiałem się zimnego światła przybliżonego do niebieskiego więc wybrałem ciepły ale świeci bardzo ciepło jak żarówka 60tka.Neutralnego nie było.Czy ktoś posiada o ciepłej barwie?Ciekawe czy na zimnym kolorze jest większy zasięg.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Mój T01 zdechł już na amen. :|
Tede
Posty: 14
Rejestracja: wtorek 15 kwie 2008, 10:57

Post autor: Tede »

Ciekawe czy większość ich produktów jest taka czy to był po prostu przypadek.Bo to mój pierwszy Manker a jeszcze w grę wchodziła marka Zebralight.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Raczej mniejszość, mój jest z początków produkcji chyba jeszcze, one miewały różne problemy ze sprawnością.
Lord Vaako
Posty: 47
Rejestracja: piątek 25 wrz 2015, 16:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Lord Vaako »

Odpukać... mój z początków produkcji cały czas działa. Co prawda używany raz kiedyś w ramach podbudowania ego co małe rzeczy potrafią :)
Oprócz słabo wycentrowanej diody to bezawaryjnie puki co.
Ciemność, widzę ciemność, ciemność widzę...
ODPOWIEDZ