Problemy z płcią

....nie pasujące gdzie indziej...
Annastempa
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 12 paź 2023, 21:06

Problemy z płcią

Post autor: Annastempa »

Znaczy chcesz tą latarkę mieć na kierownicy roweru oraz tą samą zakładać ba biceps lub na plecak z przodu. Jak na plecak to musi być L lampka lub święcąca "bokiem" a nie wzdłuż. Nie wiem jak to określić inaczej niż ta niefachowo. A znowu na rower musi raczej po prostej.

Tak z tych co widziałem to tej pory, to żadna by nie była taka do tego na raz. Kup jakąś na czoło i będzie do wszystkiego. Bo konstrukcyjnie na kierownicę i na śpiączkę plecaka to dość trudno pogodzić jej kąty działania. A przynajmniej z tych co samemu widziałem do tej porty.
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Re: 2w1 Na rower i do biegania.

Post autor: Mociumpel »

Coś mnie tu capi czatbotem produkującym masowo zbieżne i w miarę inteligentne wstawki światełkowe w postach...
Annastempa
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 12 paź 2023, 21:06

Re: 2w1 Na rower i do biegania.

Post autor: Annastempa »

Jest wiele osób w dzisiejszych czasach, co widzą za plecami albo polityków jeden partii albo boty.

O botach zresztą chętnie bym porozmawiała, to poniekąd jest tematyka (technologia) i fizyka moje zainteresowania. Tak samo jak jazda na rowerze na dość dalekie wyprawy (znaczy dalekie dla mnie) takie po 100 - 150 km.

Co do rowerów i tematyki z nimi związanej mogę się wypowiadać bardzo szeroko. Tutaj sama, tak samo jak kontakty elektryczne - potrafię naprawić rower i powymieniać niezbędne zużyte części.

A lampek rowerowych przez wiele lat przerobiłam całkiem sporo, od tych na baterie po te na dynamo.

Natomiast plusik za czujność (kto wie kiedy maszyny się zbuntują, na przykład mikrofalówka) , i minusik za manie prześladowczą :-D
Mociumpel
Posty: 2095
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Re: 2w1 Na rower i do biegania.

Post autor: Mociumpel »

Rozumiem ideologię testowania ale na kilometr capi czyms co moze być:
- testowaniem czatbota na forum specjalistycznym poprzez dodatkową kontrolę i analizę semantyki i kluczowych słów (bo hermetyczne są najlepsze do takich celów) celem zbierania danych do późniejszego wykorzystania w celach różnych
- zakres poruszanych tematów jest WYJĄTKOWO szeroki jak na kobietę (dla czatbota udającego żeńską odmianę homosapiensa, z odpowiednim zasobem "doświadczeń" aby takowy "JA" wypadł wiarygodnie to nie jest trudne) co nie czyni ewentualnej Ciebie możliwej do zaistnienia (technikalia to wyjątkowo męski zakres zainteresowań) w realu - ale dla mnie b. rzadko spotykane (a mam szerokie grono osób znajomych od bibliotekarzy, historyków po doktora fizyki takiej tam)
- zbyt agresywna próba zainteresowania sobą w tematach "okołolatarkowych" to również jak na PIERWSZY kontakt dość dziwne zachowanie

Oczywiście nie neguję istnienia kobiet omnibusów w wersji real, ale mając kontakt z ludźmi którzy zajmują się tematyką "yntelygencji zasobowej" czyli bota korzystającego z wiedzy czerpanej z sieci i serwerów o ogromnej mocy ogólnej plus Machine Learning nie ufam po prostu takiej gwałtownej eksplozji "biegu przez płotki we wszystkich kierunkach już" ...

Krótko - jesteś niewiarygodna.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Re: 2w1 Na rower i do biegania.

Post autor: Pyra »

Witam
Annastempa pisze: czwartek 12 paź 2023, 21:23 Dawniej miałem magnetyczną lampkę z napisem Rison (z lat gdzieś 80).
Myślę, że AI by poprawnie po polsku pisała...
No i płeć się rozjeżdża, niebinarny?

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Annastempa
Posty: 17
Rejestracja: czwartek 12 paź 2023, 21:06

Re: 2w1 Na rower i do biegania.

Post autor: Annastempa »

Drodzy Panowie robicie na forum offtopic i burdel w tematach nie na temat. Także Panie Admin, szef forum a takie nieprzystojne zachowanie. W pewnym sensie robiące obraźliwą aluzję do mnie... to bardzo nieprofesjonalne z Pana strony. Tym bardziej, jak napisał to Pan z funkcji szefa forum. Bardzo nieprofesjonalne zachowanie w takim zdaniu - ala pytaniu.

Pisanie głosowe jest pisane tak, jak zrozumie to mikrofon. Błędy są moje, gdy coś poprawiam a nie odróżniam ż od RZ itp. Dla mnie ortografia Polska jest trudniejsza niż dla maszyny... jaką pewnie też jesteśmy finalnie my wszyscy.

Także na pewno w każdej z moich wypowiedzi, dostrzeżecie czujnym okiem lekko dziwny szyk budowy zdań. Co się może za tym kryć, dlaczego Polska orografia jest dla mnie tak wielką tajemnicą oraz mam tak dziwną budowę zdań - taką od ...piiii... strony bardzo często.... ? Nie odpowiadajcie, jak jesteście ogarnięci, a sądzę że na pewno wystarczająco to się domyślicie.

Swoją drogą tak ładnie pisać - mimo wszystko i mówić jak ja, mało kto się może poszczycić w stronę odwrotną :-D w takim czasie, nawet rozumiejąc w większości stosowane idiomy.
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Re: 2w1 Na rower i do biegania.

Post autor: Pyra »

Witam
Annastempa pisze: środa 18 paź 2023, 16:42 Drodzy Panowie robicie na forum offtopic i burdel w tematach nie na temat.
Jak widać potrafimy zadbać o porządek, czego przykładem są powyższe posty.
Jeśli chodzi o sposoby wprowadzania tekstu, to są nam obojętne, byle tekst był zrozumiały i jednoznaczny, to jest forum techniczne!
Czyjeś lenistwo, jest nam obojętne, błędy należy poprawiać.

Pozdrawiam

PS: mikrofon nic nie rozumie, w sumie program do rozpoznawania mowy też, więc...
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
Awatar użytkownika
marmez
Posty: 2878
Rejestracja: sobota 08 sty 2011, 19:19
Lokalizacja: Szczecin
Kontakt:

Re: Problemy z płcią

Post autor: marmez »

Annastempa, a ja bym jednak poprosił o wyjaśnienie interesującej kwestii, bo jestem mało domyślny, a nawet jeśli się domyślam, to wolę mieć pewność.

Pozdrawiam
Tekst podpisu:
Podpis - dozwolona ilość znaków: 255
ODPOWIEDZ