UltraFire WF-606A

czyli nasze opinie, odczucia i wnioski o światełkach
Luigi
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 03 lut 2011, 15:35
Lokalizacja: Wawa/Kania Nowa

Post autor: Luigi »

Możesz przelać na paypal nawet kowotę odliczoną co do grosza, lub jak nie chce Ci się tak dokładnie liczyć to z naddatkiem max klika zł.
Płacąc kartą podajesz nr karty i kod, który jest napisany na karcie, swojego PIN-u nie podajesz.
Wysyłka na DX jest gratis bez względu na kwotę, za jaką zrobisz zakupy.
Sky Ray King (XML T6 3C) DRY (XML T5 4B) Zebralight H600 FW (XML) Yezl S7 SS (XPG S2 2T) Ultrafire C3 SS (XML T6 3C) Klon TK35 (XML U2 1C) Solarforce L2P (XML T5 4B) Ultrafire A3 (XRE Q5), LedLenser P5 (XRE) Jetbeam Raptor RRT-0 (XPG R5)
20rafalo
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 27 gru 2011, 15:13
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 20rafalo »

..wiem ze pinu nie podaje, ale jego chyba nie potrzeba podczas zapupów internetowych.. hmm
juz sam nie wiem jak to jest..
Zarejestrowałem kartę..
....właśnie, podczas zakupów na DX w tej chwili, to kupując - w czasie rzeczywistym kasa jest pobierana z karty i przez pośrednika idzie - jakim jest paypal?
Bo majac konto to najpierw przelewamy na konto paypal i czekamy kilka dni na zatwierdzenie..
tak?

[ Dodano: 28 Grudzień 2011, 14:57 ]
Zapytam ponownie:
Co jest wygodniejsze (bezpieczniejsze) - powiązanie paypal z kontem czy kartą debetową?
neutrinus
Posty: 534
Rejestracja: piątek 09 wrz 2011, 16:16
Lokalizacja: wrocław
Kontakt:

Post autor: neutrinus »

20rafalo pisze: Mam konto w mBanku.

PS jak zrobię zakupy np za 2 $ to przesyłka będzie za darmo?

Pzdr
Tak, w DX masz obok napisane że free shipping.

Jak jesteś w mbanku to zamów sobie eKartę - jest to chyba najbezpieczniejsze do zakupów. Przelewasz na kartę pieniądze tuż przed zakupem i potem rozładowujesz. Łatwo powiązać z paypalem. Bałbym się włączyć na tradycyjnej debetówce płatności elektroniczne..
Luigi
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 03 lut 2011, 15:35
Lokalizacja: Wawa/Kania Nowa

Post autor: Luigi »

Na DX możesz płacić bezpośrednio kartą, nie jest do tego potrzebny paypal.
Na wpłatę na konto paypal czekasz kilka dni, lub kilka minut, zależy od sposobu wpłacania.
Sky Ray King (XML T6 3C) DRY (XML T5 4B) Zebralight H600 FW (XML) Yezl S7 SS (XPG S2 2T) Ultrafire C3 SS (XML T6 3C) Klon TK35 (XML U2 1C) Solarforce L2P (XML T5 4B) Ultrafire A3 (XRE Q5), LedLenser P5 (XRE) Jetbeam Raptor RRT-0 (XPG R5)
20rafalo
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 27 gru 2011, 15:13
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 20rafalo »

Po zakupach i przelewie pieniędzy mam napisane: Review the information above, then click "Place your order"

Podczas zakupów kliknąłem na pierwszą opcję - paypal, po tym przeszedłem przez kreatora paypal. Następnie przekierowano mnie na DX i tam właśnie mam "Place your order".

PO kliknięciu "Place your order" muszę wpisać nr tel, wpisywać, czy normalnie opuścić stronę?
Bo właściwie nie wiem, czy dokonałem zakupów. Kto ściąga mi teraz z karty? paypal?
Na koncie DX w prawym górnym rogu widnieje "My Cart - 2 item(s) Checkout" - czyli nie zapłaciłem? gdyż klikając w to ponownie każą płacić...
o co tu chodzi?

[ Dodano: 28 Grudzień 2011, 16:30 ]
neutrinus pisze:Jak jesteś w mbanku to zamów sobie eKartę - jest to chyba najbezpieczniejsze do zakupów. Przelewasz na kartę pieniądze tuż przed zakupem i potem rozładowujesz. Łatwo powiązać z paypalem. Bałbym się włączyć na tradycyjnej debetówce płatności elektroniczne..
Ustawiłem limit na kartę niewiele większy od zakupów - to chyba nie ma się co bać... hmm...

Kurdę już dokonałem zakupów, dodatkowo paypal pobrał 3,5zł za autoryzację. Mają ją zwrócić, tylko niewiem kiedy.
PS jak i kiedy wycofać dane mojej karty?
Tak, żeby nie anulować dotychczasowych zakupów.
PS lepiej jest zrobić przelew do paypal za pośrednictwem konta?
Lampek
Posty: 375
Rejestracja: piątek 15 sty 2010, 23:38
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: Lampek »

20rafalo pisze:PS lepiej jest zrobić przelew do paypal za pośrednictwem konta?
Ja już przez paypal zapłaciłem parę tys. $, na początku miałem eKartę przedpłaconą(plastyk) na koncie, a teraz mam wirtualną.
20rafalo
Posty: 11
Rejestracja: wtorek 27 gru 2011, 15:13
Lokalizacja: Kielce

Post autor: 20rafalo »

Panowie odpiszcie na w/w pytania.
Priorytetem jest finalizacja transakcji w DX....
żebym nie zapłacił podwójnie - gdyby nie chodziło o kasę to bym rozwiązał problem metodą prób i błędów jak to się w życiu robi...

[ Dodano: 11 Styczeń 2012, 09:03 ]
Status: Shipped oznacza, że wysłano?
Po tym statusie ile średnio czekacie na przesyłkę?
Pzdr
ODPOWIEDZ