Latarka z paralizatorem

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Glatz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 02 wrz 2012, 21:06
Lokalizacja: Kłodzko

Latarka z paralizatorem

Post autor: Glatz »

Widzieliście taki patent http://www.elektroland.com.pl/latarka-t ... zator.html ?
Widziałem takie cuś wczoraj na żywo i powiem, że robi ogromne wrażenie. Potężny huk, duża łuna elektryczna. Nie jednego nieźle wystraszy, a ponoć paralizator też nieźle działa :)
ProLight
Posty: 1142
Rejestracja: wtorek 06 gru 2011, 01:16
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: ProLight »

Jak widzę taki opis podobnych wynalazków to zawsze mam podejrzenia że to jakaś reklama (podejrzliwy ze mnie człowiek z natury i zawodu)


Ale wynalazek który ja widziałem, nie nadawał się ani jako latarka ani jako paralizator.

Paralizator testowany na własnym ciele, i jedynie rozjuszył "napastnika"
Latarka świeci jak breloczek.


Więc nie bardzo wiem co tu do chwalenia.
Główny spammer tego Forum ;)
Glatz
Posty: 7
Rejestracja: niedziela 02 wrz 2012, 21:06
Lokalizacja: Kłodzko

Post autor: Glatz »

Cóż może nie do końca trafnie przekazałem to w poprzednim poście. Nie chodzi mi o ten konkrety z powyższego linku tylko o sam pomysł. Ten co widziałem w akcji, kosztował coś koło 140 zł i nawet fajnie świecił. Wrzucilem to tylko jako ciekawostkę.
panzen1
Posty: 9
Rejestracja: piątek 13 lip 2012, 13:15
Lokalizacja: Myszków

Post autor: panzen1 »

Testował ktoś tą latarkę? Mój kolega z pracy ma taka i wiem, że świeci nieźle i czas pracy tej latarki jest naprawdę długi, chyba z uwagi na to, że akumulator jest pojemny bo musi zapewnić prąd dla paralizatora. Jak za taka cenę interesuje kogoś latarka która świeci na pewno dłużej niż przeciętne latarki taktyczne na 1 aku 18650 których czas pracy wynosi ok 1 godz. to myślę, że warto kupić ale to tylko opinia laika, czekam na profesjonalna opinię.
Ostatnio zmieniony piątek 14 wrz 2012, 18:46 przez panzen1, łącznie zmieniany 1 raz.
Egzorcysta
Posty: 21
Rejestracja: wtorek 03 sty 2012, 18:12
Lokalizacja: Olkusz>Wolbrom

Post autor: Egzorcysta »

Gdyby ktoś chciał przetestować takowy sprzęt, to mam kilka od kolegi i mogę się podzielić. Info na PW
ODPOWIEDZ