Co tym Chińczykom z kolorami?

....nie pasujące gdzie indziej...
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Co tym Chińczykom z kolorami?

Post autor: madkeinam »

Chińczycy chyba jakoś dziwnie tłumaczą słowa :| Po raz kolejny już gdy zamawiałem jakąś pierdółkę gdzie pisali, że wysyłają "random color", dostałem... różową. Czy to Banggood czy Fasttech, Aliexpress, DHgate, zawsze "random" u nich się tłumaczy na "różowy". A jakoś nie jestem fanem tegoż :-P Też tak macie?
Awatar użytkownika
Polsky
Posty: 336
Rejestracja: niedziela 26 paź 2014, 19:53
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Polsky »

No ale random to random a że znów Ci wypadł pink to odsprzedaj jakiejś barbie :mrgreen:
jaromas
Posty: 63
Rejestracja: piątek 06 sty 2012, 23:46
Lokalizacja: Wro

Post autor: jaromas »

kilka razy kupowałem i mimo że było random, poprosiłem o czarne i takie dostałem, wiec polecam zostawic wiadomość przy płatności lub bezpośrednio do sprzedawcy np. na aliexpress
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

madkeinam pisze: dostałem... różową.
Bo tego nikt nie kupuje, a sprzedać trzeba. Jak nie określisz koloru, zawsze będzie PINK
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

Nie znam żadnych barbie :-P Wezmę sobie szlifierkę "poładnię" te rzeczy :-D Zostawiałem na DX takie wiadomości ale nie przejęli się specjalnie.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

madkeinam pisze:Wezmę sobie szlifierkę "poładnię" te rzeczy
Potraktuj opalarką lub do piekarnika. Na pewno zmienią kolor, tylko ciekawe na jaki - obstawiam brąz, blady brąz. W sumie sam jestem ciekawy. <mysli>
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

Zbychur pisze:
madkeinam pisze:Wezmę sobie szlifierkę "poładnię" te rzeczy
Potraktuj opalarką lub do piekarnika. Na pewno zmienią kolor, tylko ciekawe na jaki - obstawiam brąz, blady brąz. W sumie sam jestem ciekawy. <mysli>
Jak tylko ciasto marchewkowe wyjdzie z piekarnika od razu wrzucam różowy dynks i po wszystkiemu zamieszczam zdjęcia :-)
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

madkeinam pisze:Jak tylko ciasto marchewkowe wyjdzie z piekarnika od razu wrzucam różowy dynks i po wszystkiemu zamieszczam zdjęcia
Czekam :)
Awatar użytkownika
rafalzaq
Posty: 588
Rejestracja: piątek 28 lut 2014, 19:33
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: rafalzaq »

Jak brałem tego mikrusa http://www.banggood.com/Cheerson-CX10-C ... 26614.html to zapomniałem wybrać koloru i przyszedł różowy. A teraz domyślny jest niebieski. Może im się różowe kończą. :P

A jak brałem ten super tani powerbank za dolara to były różne kolory do wyboru. Dostałem czarny z białą klapką. :mrgreen:
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

1,5 godziny w piekarniku w 250 stopniach.
Było tak:
Obrazek
Jest tak:
Obrazek
Czyli z różowego w różowy z efektem spękania :-P
Awatar użytkownika
paolo1976
Posty: 196
Rejestracja: piątek 06 sty 2012, 04:34
Lokalizacja: Myślibórz

Post autor: paolo1976 »

No to chyba zostaje tylko jako najmniej inwazyjna, - wiertarka i stalowa szczotka obrotowa :-(
Kochający tata swojej najukochańszej na świecie córeczki ***** Latarka - obecnie 3W plastikowy "no name" na 3 xAAA za 6zł z Biedronki
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Posty: 518
Rejestracja: sobota 08 lis 2014, 04:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cpt.Nemo »

Stalowa ? Nie miedziana czy mosiężna ?
Pozdrawiam, Leszek
DNF
Posty: 4606
Rejestracja: piątek 23 lis 2007, 19:07
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: DNF »

Metalowa szczota zniszczy wszystko. Będą dość głębokie ślady. Dobra metoda na pozbycie się tego to szkiełkowanie :)
Awatar użytkownika
Volo
Posty: 455
Rejestracja: sobota 03 wrz 2011, 14:00
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Volo »

Najtańsza metoda to...czytanie dokładne całych opisów i dokładne klikanie w wybrane opcja towaru.
Zobacz ile cię kosztowało "piecowanie" chodzi o koszty gazu, ile cię będzie kosztować szkiełkowanie czy choć nowa szczotka druciana? A pojemnik za ile? 2$? Szkoda zachodu, no chyba, że próbujesz "w imię nauki"? :wink:
madkeinam
Posty: 505
Rejestracja: środa 25 gru 2013, 22:40
Lokalizacja: Radwanice

Post autor: madkeinam »

Nie no bez przesady, nie będę tego szkiełkował, to tylko pierdółka-wypełniacz zamówienia. Opis był dokładnie przeczytany, napisano "losowy kolor", miałem po prostu nadzieję, że tym razem nie będzie to różowy. Pojemnik pójdzie jeszcze raz do piekarnika "w imię nauki", koszt nie jest tak wysoki by się nie pobawić :-)
ODPOWIEDZ