MARKER LED RINGI BMW grzejący się moduł

Wszystko co świeci na czterech kółkach;)
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

BKK pisze:skaktus, a oznaczenie, że klosze spełniają parametry, czyli DRL na nich, to ma sobie nakleić, czy wygrawerować? Może przestałbyś proponować nielegalne przeróbki?
DRL to jedynie skrót od angielskiego tłumaczenia, prawidłowa homologacja to RL i odpowiednia cecha do tego.

Po drugie samo założenie zamienników na ledach już jest nielegalne, ale jakoś wcześniej tego nie zauważyłeś.

Po trzecie nie dyskutujemy tutaj o legalności, każdy kto montuje coś czego nie przewidział producent powinien wiedzieć z czym to się je.
ILPT
Awatar użytkownika
wab
Posty: 7
Rejestracja: piątek 03 lut 2017, 12:53
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: wab »

skaktus pisze: Po fotkach widzę, że są to markery na bazie 4 ledów na marker. Mam tego cały karton i zawsze po kilku miesiącach zdychają, głównie dlatego że ledy z MCPCB wiszą w powietrzu.
No i wykrakałeś :mrgreen: Wczoraj parkując auto w ciemny garażu zauważyłem, że miga mi jedna żarówka. Przełożyłem cały zestaw LED na drugą sprawną stronę i też miga. Odesłać to i prosić o zwrot kasy? Wykorzystać elektronikę i obudowę z radiatorem, stawić inne diody? Załączam filmik.

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=14V00h3 ... e=youtu.be[/youtube]
Ostatnio zmieniony czwartek 09 lut 2017, 16:02 przez wab, łącznie zmieniany 1 raz.
Minijoe
Posty: 131
Rejestracja: czwartek 26 sty 2017, 17:11
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: Minijoe »

T A K !!!!
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Wymiana ledów nic nie da, po czasie będzie to samo. Problemem jest to, że w ledy idzie za wysoki prąd. Aby zmodyfikować całość, należało by wymienić ledy i zmodyfikować sterownik.
ILPT
ODPOWIEDZ