Recenzja ładowarki MC3000

czyli nasze opinie, odczucia i wnioski o światełkach
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Refresh jest dla akumulatorów AA / AAA, w Li-Ion nie ma on sensu. Ogniwa te nie posiadają efektu pamięci (w zasadzie to on jest, ale w stopniu bardzo małym), jak to miało miejsce przy Ni-Cd.
Janosik72
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 29 gru 2019, 20:57
Lokalizacja: londyn

Post autor: Janosik72 »

Witam wszystkich na forum
Nazywam sie JAn i jest to moj pierwszy post na tym forum
Chce zamowic te ladowarke ale mam jeszcze pytanie do uzytkownikow tego cuda
czy ladowarka pokazuje rezystencje wewnetrzna ogniw li-ion?
A moze na dzisiejszy dzien polecacie inna lepsza ladowarke
Mam w domu 4kanalowego turnigy ale nie pokazuje rezystencji ogniw
a chcialbym przetestowac ogniwa przed budowa akumulatora do ebika
bede wdzieczny za odpowiedzi


edit Widze pyra ze Ci cos przeszkadza ? Masz gdzies w moim poscie razacy blad ortograficzny? niestety nie mam jezyczkow w kompie ale moze lepiej widziane jest pisanie po angielsku Bo wtedy tlum odpowiedzi i nie potrzeba polskich literek uzywac
Ostatnio zmieniony poniedziałek 30 gru 2019, 18:31 przez Janosik72, łącznie zmieniany 1 raz.
matadrox
Posty: 8
Rejestracja: piątek 17 sty 2020, 22:10
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: matadrox »

Tak z lekka po czasie @Janosik72, ale jesli nie zależy Tobie na wykresach, to zupełnie nie warto. "Sanki" ciężko chodzą, na tyle że obsługa jedną ręką, jest niemal nie możliwa, bez wrażenia że lada chwila czegoś nie połamiemy. Soft zdaje się, jakby pisany przez licealistę, na kolanie :evil: Brak skalowania - wyświetla się w rozmiarze 1000x700 i tyle. Po co? Zapis do exela może odbyć się tylko dla ogniw, wciąż znajdujących się w slotach - tych które zostały wyjęte, mimo iż ich parametry nadal prezentują się w tabelce, nie zostaną wyeksportowane do csv. Pomiaru rezystancji - widocznej dla usera - brak. Oryginalna B6 mini, jest dużo tańsza i mając gwarancję jakości w postaci hologramu, można brać w ciemno, a wrazie kłopotów bez stresu reklamować.
ODPOWIEDZ