Astrolux FT03s - szperacz z diodą STB90.2

czyli nasze opinie, odczucia i wnioski o światełkach
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Astrolux FT03s - szperacz z diodą STB90.2

Post autor: Dziubek »

Witajcie.
Zapraszam na recenzję latarki Astrolux FT03s :)

https://youtu.be/j43gcemgAUw

PS. Spacerki były, są i będą :twisted:
Ostatnio zmieniony poniedziałek 24 sie 2020, 01:24 przez Dziubek, łącznie zmieniany 1 raz.
Mocarny
Posty: 399
Rejestracja: wtorek 07 maja 2019, 18:10
Lokalizacja: Kielce

Re: Astrolux FT03s - szperacz z diodą XTB90.2

Post autor: Mocarny »

Co nie zmienia faktu, że przy każdej twojej recenzji będę sobie to przypominał :roll: :D
Obrazek
Mociumpel
Posty: 2094
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Re: Astrolux FT03s - szperacz z diodą XTB90.2

Post autor: Mociumpel »

Przydałby się pomiar techniczny z luksomierzem dla fanów cyferek i "special for throwers" pokaz z jakiegoś wzniesienia w dół - najlepiej z mostku, nasypu z ostrym zejściem - wtedy korona "zanika" w sensie nie przeszkadza w ocenie a widać "niemożebnie daleko" co ułatwia ocenę zasięgu - ale poza tym ok.
Po mojemu już FT03 wystarcza do szpanu za niższą cenę no ale SBT90.2 to inna liga choć zasięg na oko "wcale nie dalszy" - po prostu oko po linii białego lasera nie widzi dobrze - gdyby to było 3000K wtedy byłoby miodnie ;)
W takim pokazie zoom wygląda "czyściej" ;) - no ale niewiele latarek z zoomem jest w stanie tak dobrze polecieć w dal ze światłem ...
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Astrolux FT03s - szperacz z diodą XTB90.2

Post autor: Dziubek »

Dzięki za wypowiedzi.
Mocarny pisze: poniedziałek 16 mar 2020, 15:46 Co nie zmienia faktu, że przy każdej twojej recenzji będę sobie to przypominał :roll: :D
W takim razie masz u mnie fuchę na długi czas ;)

Mociumpel Wiem, mówiłem o tym, jednak w okolicy gdzie jest sens świecić, bieda z takimi terenami. Ten na końcu filmu to i tak moja "nowość". Pomiarów w najbliższym czasie nie planuję, może ogarnę to przy okazji wpisu na blogu.
Latarka fajna, ale ceną skutecznie wielu odstraszy. Wspomniana FT03 z SST40 uważam że zda egzamin dla wielu i kosztuje raptem połowę tego bez promocji.
ODPOWIEDZ