Serwis firmy Mactronic

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
cervandes
Posty: 99
Rejestracja: niedziela 05 sty 2014, 19:08
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: cervandes »

Lampka i tak jest do wyrzucenia. Więc jeśli naprawa ma być płatna, to sorry, ale nie zgodzę się i każę sprzęt zutylizować.

ALE. Na profilu ich na fejsie możesz podejrzeć moją wypowiedź i ich odpowiedź. Wiedzą, że grzebałem, że próbowałem naprawić a mimo to sugerują przysłanie. Nie uwierzę, że w celu wykonania odpłatnej naprawy.

[ Dodano: 14 Wrzesień 2014, 10:13 ]
No, to mogę napisać. Nie naprawili za free. Tylko wymienili na nową za free.

Jakaś inna rewizja, jeszcze mocniejsze w mojej ocenie światło. Brawo, brawo, brawo!
Convoy S2 4C attiny25V 3,04A REF
Convoy S2 4C attiny25V 3,04A kolimator 15*90
fotorondo
Posty: 1338
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 18:44
Lokalizacja: warszawa

Post autor: fotorondo »

To jak odkupie rower to sobie zakupie taką lampkę.
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

fotorondo pisze:To jak odkupie rower to sobie zakupie taką lampkę.
Zamiast Wallyego, bierz model Bright Eye, Wally jest trochę zbyt mocny w standardowych zastosowaniach rowerowych, a Bright Eye świeci w sam raz i jest wyraźnie tańszy (BE już za 37zł na Alle widziałem).

___
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Post pod postem, ale mam i ja coś do dodania w temacie serwisu firmy MacTronic.
Otóż, od kilku lat posiadam lampkę tylną MacTronic FE-52 w której jakiś czas temu przy demontażu po sezonie, niefortunnie połamałem na pół obejmę mocującą, szukałem zamienników, ale nie znalazłem nic pasującego i lampka leżała odłogiem, więc na początku tygodnia wpadłem na pomysł by zapytać u źródła, naskrobałem e-maila do serwisu firmy MacTronic (serwis@mactronic.pl), z zapytaniem czy przypadkiem może u nich można nabyć ów element, w odpowiedzi poproszono mnie jedynie o dokładny adres i po trzech dniach listem poleconym otrzymałem kompletny, nowy uchwyt mocujący do mojej lampki, nie poniosłem przy tym absolutnie żadnych kosztów, uchwyt dostałem zupełnie gratis. Nie pytano mnie nawet o żadne paragony czy gwarancje.
Zatem mogę z czystym sumieniem potwierdzić fakt, że serwis MacTronica działa świetnie (ten pogwarancyjny też), frontem do klienta, powiedziałbym iście po amerykańsku (a może po polsku).
Brawo! Tak trzymać, niech inni biorą z nich przykład. :idea:

Obrazek
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Produkty kiepskie to choć serwisem nadrobią :twisted:
ILPT
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

skaktus pisze:Produkty kiepskie to choć serwisem nadrobią :twisted:
Nie powiedziałbym kiepskie, nie są najlepsze z dostępnych na rynku to fakt, przednie lampki oferowane pod tym brandem są po prostu zwykłe, czyli skierowane do normalnych użytkowników, nie są najwydajniejsze, najnowocześniejsze, nie oferują najnowszych rozwiązań i wyżyłowanych do maksimum parametrów, przy tym jednak trzeba zauważyć, że nie są najtańsze.
Jednak abstrahując od powyższego obsługa gwarancyjna i po gwarancyjna serwisu zasługuje na dużą pochwałę.

Zaś lampki rowerowe, tylne MacTronica moim zdaniem są bardzo dobrej jakości (używam od kilku lat naprzemiennie trzech różnych modeli), a jeżeli dodamy do tego jakość obsługi klienta w ich serwisie firmowym, także tego zgłaszającego się z problemem już po wygaśnięciu gwarancji, mogę śmiało powiedzieć, że tylne oświetlenie MacTronica to świetne produkty w niewygórowanych cenach.


___
ODPOWIEDZ