HA-III SSC P7-C (SXO) 3-Mode 900-Lumen LED Bike Light Set

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Awatar użytkownika
Pingwin
Posty: 107
Rejestracja: środa 21 lis 2007, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

HA-III SSC P7-C (SXO) 3-Mode 900-Lumen LED Bike Light Set

Post autor: Pingwin »

Witam
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.25149
Kupił już to ktos ??
KToś macał to ?
Mam dług u kumpla i mu miałem robić lampke rowerową na 3x XPE R2 WG , ale chyba latwiej i taniej kupić takie coś .
Pozdrawiam
Ostatnio zmieniony piątek 19 cze 2009, 08:53 przez Pingwin, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Steff.k
Posty: 401
Rejestracja: niedziela 06 sty 2008, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Steff.k »

Wykonanie piękne i w sumie chyba nie aż takie drogie. Jakby robić samemu to można by z 15 dolców urwać no ale jeszcze trzeba liczyć robotę. Tylko nie wiadomo jakie tam lijony wsadzili, bo czas pracy jakiś krótki.
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 860
Rejestracja: środa 14 lis 2007, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dominik »

Nom, ta lampka to kiler cenowy... U nas koszty wykonania samej obudowy + odbłyśnik są na takim poziomie jak tam całość – właściwie to nie tylko u nas wszędzie poza Chinami i krajami trzeciego świata.
Czas pracy – jak drivrek daje 2,4A w leda -> sprawność 75% -> 3,2A z aku.
3A*3,7V = 11,84Ah * 3godzinki = 35,52Ah
7,4*4,8Ah = 35,52 Ah

Rotfl... :mrgreen: ale dokładnie mi wyszło, a nie liczyłem tego od tyłu :shock:
użytkownik zbanowany za niekoleżeńskie zachowanie (m.in. wykasowanie wartościowych treści ze swoich postów)
Awatar użytkownika
Steff.k
Posty: 401
Rejestracja: niedziela 06 sty 2008, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Steff.k »

Hehehe, no ja zakładałem troszkę wyższą sprawność driverka. No ale pewnie masz racje :twisted: .
SzymonHK
Posty: 171
Rejestracja: wtorek 03 mar 2009, 09:40
Lokalizacja: Grójec

Post autor: SzymonHK »

Samą lampkę może uda się zrobić taniej, ale cały zestaw z ładowarką i akusami w pojemniku na pewno nie.
Awatar użytkownika
Pingwin
Posty: 107
Rejestracja: środa 21 lis 2007, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pingwin »

Spróbuje zrobić mu lampke z mojej MTE SSC P7 , ale musze wpakować nowy driver który da w nią sensowny prąd .
Jak sie nie uda to kupie tą i najwyżej wymienie na porządne liiony czy cuś.
Ale za to zostaje mi do zabawy 6xXPE R2 WG :D:D
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 638
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:47
Lokalizacja: Tychy

Post autor: bandit »

Bardzo ciekawa propozycja , głównie patrząc na cenę i aż kusi by zakupić i wypróbować :-)

Edit

niestety ja na razie odpadam :/ bardziej jednak potrzebna mi normalna latarka ale jak juz Calineczka wspomnial opiszcie swoje wrazenia i co wazne dla mnie zdjecia wnetrznosci bo bardziej niz pewne bede wymienial driver jak podejdzie np od Edima lub inny. Tryb strobo dla mnie zbedny i wole za to low ale nie wiem ile tam jest w srodku miejsca :)

Ile waszym zdaniem bedzie trzeba ladowac taki pakiet ogniw ? Bo nic nie pisze na ten temat no chyba ze bedzie jakas instrukcja w pudelku.
Ostatnio zmieniony niedziela 24 maja 2009, 20:44 przez bandit, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

...no to jak ktoś się z Was skusi to bardzo bym prosił o reckę albo chociaż krótką opinię... :wink:
Awatar użytkownika
Pingwin
Posty: 107
Rejestracja: środa 21 lis 2007, 15:25
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Pingwin »

Kumpel powiedział że ta mu sie podoba - także będą ją kupował.
Tylko nie wiem kiedy kase będę mial : /
wojtek_krakow
Posty: 106
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 00:24
Lokalizacja: Kraków / Bielsko

Post autor: wojtek_krakow »

Ja się chętnie szarpnę na tę lampkę. Mógłby mi ktoś podpowiedzieć w sprawach płatności na DX?
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Witaj Wojtku :)

Po pierwsze:
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=897

Po drugie:
http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?t=893

Po trzecie:
Ogólnie mówiąc - załóż sobie konto PayPal i zweryfikuj kartę kredytową lub zrób przelew gotówki z banku na konto PayPal. Załóz sobie konto na Dealextreme (w skrócie DX)- uzywając adresu e-mail takiego jak do konta PayPal. Złóż zamówienie na DX i w odpowiednim momencie kliknij na ikonę "standard PayPal checkout". Kiedy przekieruje Cie na PayPal potwierdź płatność i czekaj na dostawę :)
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Steff.k
Posty: 401
Rejestracja: niedziela 06 sty 2008, 13:51
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Steff.k »

bandit pisze: (...)
Ile waszym zdaniem bedzie trzeba ladowac taki pakiet ogniw ? Bo nic nie pisze na ten temat no chyba ze bedzie jakas instrukcja w pudelku.
Na ładowarce napisane jest 8.5V 1.8A , zakładając że prąd będzie malał w trakcie ładowania, i niekoniecznie wynosi 1.8A to jakieś 4 godziny ;-).
Awatar użytkownika
Dominik
Posty: 860
Rejestracja: środa 14 lis 2007, 21:22
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: Dominik »

Tak, tylko tego typu ładowarki zwyklen ie mają więcej jak 450-700mA - przy 1,8A bym uważał, chińczycy nie musza się przejmować spaleniem komuś dywanu w europie :mrgreen:
wojtek_krakow
Posty: 106
Rejestracja: sobota 28 mar 2009, 00:24
Lokalizacja: Kraków / Bielsko

Post autor: wojtek_krakow »

@Pikom - dzięki za linki i za wyrozumiałość :) , chyba lenistwo wzięło nademną góre wczoraj.
rzymo
Posty: 112
Rejestracja: sobota 17 lis 2007, 15:05
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: rzymo »

Jak dla mnie to zdecydowanie brakuje 'słabszych' trybów (za to sos zbędny), wolałbym diodę neutralną/ciepłą, poza tym lampa ciekawa i przede wszystkim cena jest bezkonkurencyjna ;)
ODPOWIEDZ