Mała latarka warsztatowa z ładowarką i magnesem

Wszystko co świeci na czterech kółkach;)
hudy18
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 30 lip 2012, 22:04
Lokalizacja: Łódź

Mała latarka warsztatowa z ładowarką i magnesem

Post autor: hudy18 »

Witam.
Poszukuję latarki ledowej z długim giętkim i nastawnym ramieniem do pracy w warsztacie.
Musi mieć ładowarkę i wbudowany akumulator oraz najlepiej magnes. Ktoś się z takim sprzętem spotkał?
murgrabia1410
Posty: 909
Rejestracja: piątek 05 wrz 2008, 23:10
Lokalizacja: POLAND

Post autor: murgrabia1410 »

Ostatnio coś podobnego widziałem w jednym sklepie budowlanym. Nie podam nazwy bo nie wiem czy można? Wyglądało to jak chwytak magnesowy z giętkim ramieniem. Ale nie wiem czy na akumulator, czy paluszki. Ogólnie jakość mizerna, bo led tani chiński. Ogólnie poszukaj pod nazwą "latarka teleskopowa".
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Myślę że podanie modelu i sklepu nie wpłynie na Twój poziom ostrzeżeń ;) To sklep budowlany, a nie forum konkurencji z którą mam zatarcie :)
hudy18
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 30 lip 2012, 22:04
Lokalizacja: Łódź

Post autor: hudy18 »

Znalazłem coś takiego

latarka warsztatowa

Jest zasilana 3 bateriami AAA.
Posiadam dystans do założenia aku 18650, który powinien pasować. Czy myślice ,że jak dołożę do tego moduł ładowania na micro usb to będzie działało?
kalafon
Posty: 105
Rejestracja: wtorek 23 gru 2014, 02:45
Lokalizacja: Polska

Post autor: kalafon »

18650 do tego? Toż to jakaś zabaweczka... Już w Lidlu mieli lepszą warsztatówkę ze zintegrowanym aku oraz w biedronce taka sama tyle, że na baterie. Takie: http://www.electro.pl/oswietlenie-techn ... lsrc=aw.ds

To coTy pokazałeś to nawet nie warto tego kupować.
hudy18
Posty: 12
Rejestracja: poniedziałek 30 lip 2012, 22:04
Lokalizacja: Łódź

Post autor: hudy18 »

Warunek. Długie giętkie ramię. Nic innego nie znalazłem. Z resztą kupiłem już ja. Owszem jest kiepska ,ale będzie się sprawdzała, bo silny magnes i daje dużo światła. Mam pytanie tylko czy moduł można zamontować i jak go ew polutować. Chcę wiedzieć czy będzie to działało z tymi diodami (9 zwykłych ledów) bo teraz z 3 bateriami AAA działa to bardzo ładnie. Nie mogę rozkręcić głowicy. Chciałem zrobić to tak, że do modułu pod baterię podłączam aku i do aku obwód z diodami i włącznikiem. Będzie to działało?
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
hudy18 pisze:Będzie to działało?
Będzie działało. Ale kilka postów dalej, za kilka - kilkanaście dni napiszę: "Nie pytałeś jak długo..."

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
ODPOWIEDZ