INFUN GT-200

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1734
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Słabo. Ściana 1.5 m. od niego i bardzo wąsko, w zasadzie nie widać nic na tym filmie :)
qulerek
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 27 gru 2018, 12:38
Lokalizacja: CK

Post autor: qulerek »

https://forum.velomania.ru/entry.php?b=12385 tu był film a jak dobrze przetłumaczyłem odległość od ściany to ok. 15m. Ale mogę się mylić - co do filmu racja słaby jest.
xaliemorph
Posty: 3
Rejestracja: środa 03 sie 2016, 15:21
Lokalizacja: Poznań

Post autor: xaliemorph »

Dzięki za jakiekolwiek info bo też mnie interesują podobne typy lampek

Zastanawiam się nad wyborem coś w stylu

Infun GT200
Nextorch B20
Ravemen LR800P

Generalnie cechą wspólną ma być szerokie świecenie bo irytująca jest czasami jazda w całkowitej ciemności gdzie widzisz jedynie plamę światła przed Tobą i nico w boki. A i przy okazji przydałoby się tylne oświetlenie zasilane z tego samego źródła energii, czy to będzie power pack 18650 czy jednoznacznie powerbank USB ale widzę że na rynku takiego gotowca o takich szerokich parametrach oświetlenia to ze świeczką szukać :-) I tak wyżej wymienione przednie lampy to widzę że dość mało powszechne rozwiązania, większość idzie w klasyczny na rynku standard hot spot.
qulerek
Posty: 64
Rejestracja: czwartek 27 gru 2018, 12:38
Lokalizacja: CK

Post autor: qulerek »

Infun mimo wady odbłyśnika (w moim przypadku) świeci naprawdę szeroko, może brakuje mu trochę z przodu światła (jak dla mnie jeszcze wystarcza).
Ale o Nextorch B20, Ravemen LR800P nie znalazłem informacji w necie (tzn. jak świecą) i osobiście bym nie ryzykował.

Tutaj KLIK masz fajne porównanie paru lampek i ich możliwości. Wybierasz Light 1 i Light 2 i suwakiem na zdjęciu widzisz co i jak.

PS
jak przyjdzie Ravemen do mnie to naskrobie coś o nim, ale z tego co widzę po statusie to chyba się produkuje dla mnie :( (ale takie to już moje szczęście)
ODPOWIEDZ