4xXM-L

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
xsherlock
Posty: 119
Rejestracja: wtorek 25 sie 2009, 16:02
Lokalizacja: Warszawa

4xXM-L

Post autor: xsherlock »

To miała być mocna czołówka, stad przełączniczek na froncie, i miejsce pod drugi do modów, ale okazało sie za tachanie 130g na czole, jest trochę męczące.

Tak wiec skończyła na rowerze. Przełącznik do modów poszedł pod palec. I trzeba było dorobić nie za piękne mocowanie.Elektronika MR, zasilanie 14-38V, 3 tryby na przełączniku pod palcem, 0.5A - 1.8A - 3A.Głównie używana na 1.8A bo różnica mała a żłopie mniej prądu. Optyka CUTE 4, jest nawet odpowiednio szeroka, daje jednak mało zasięgu. Poprzednio używane SST90 z refem było pod tym względem lepsze.

Bardzo Jasna, pierwszy raz się zdarzyło ze mijana grupka nocnych biegaczy próbowała mnie regularnie pobić.



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Awatar użytkownika
energysnake
Posty: 169
Rejestracja: czwartek 20 maja 2010, 00:35
Lokalizacja: ...

Post autor: energysnake »

Od czego ta obudowa wygląda na niezły oldschool :mrgreen:
Trzeba było im poświecić głęboko w oczy :twisted:
Mnie tam nie biją tylko słyszę niecenzuralne słowa z podziwu
<czarodziej>
Ultrafire A10B mod XP-G R5
Lumahunter SE Digital mod XM-L T6
Solarforce L2P XM-L T6 mod by Greg
Awatar użytkownika
bandit
Posty: 638
Rejestracja: środa 15 paź 2008, 10:47
Lokalizacja: Tychy

Post autor: bandit »

Piękna !! Wygląda jak terminator po nieudanej próbie reanimacji. Dla mnie czad !! heh Pokaż jeszcze jak to świeci to już będzie pełnia szczęscia. Nie wiem co masz do dorabianego uchwytu pod przełącznik, zdecydowanie pasuje do całości :))
xsherlock
Posty: 119
Rejestracja: wtorek 25 sie 2009, 16:02
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: xsherlock »

Obudowa to projekt autorski, wydziergana przez jakieś 8 h z prawie kilowego pucla aluminium na frezarce cnc. Z tylu radiator jest taki dziwny bo musiałem go zrobić frezem 6mm, tylko taki miałem z wystarczającą długością. Kształt jest taki by była max powierzchnia. W następnym projekcie wykorzystam prefabrykowany radiator bo cięcie tego z pucla to makabra.

Zrobię jakieś fotki niedługo w porównaniu do 3xXPG ktore mam jako czołówkę.
Liro
Posty: 289
Rejestracja: niedziela 08 sie 2010, 07:08
Lokalizacja: Pólnoc

Post autor: Liro »

W konkursie na najdziwniejszy kształt 1. miejsce :mrgreen:
gorącego lata...
2010...
przystąpiłem do tego Forum...
Paweł1983
Posty: 48
Rejestracja: niedziela 29 maja 2011, 23:46
Lokalizacja: Inowrocław

Post autor: Paweł1983 »

No jak dla mnie to duży plus za osprzęt (juicy ultimate) :D Lampka na mnie wrażenia nie zrobiła :) Fakt... inna niż reszta lampek, ale mało estetyki w niej. Może o to w tym chodzi :) W nocy na pewno lepszy szał robi świeceniem niż w dzień wyglądem :) Liro ma rację :) Pierwsze miejsce jak nic :) Zasilanie zapewne wyprowadzone na zewnątrz. Gratuluję pomysłu :)

EDIT : Co do próby pobicia to polecam gaz, który mi się sprawdza w każdej sytuacji :D więcej info na prv :P
To nie Edison rozświetlił mrok :) Zrobił to dopiero MIDI :D
ODPOWIEDZ