Przednia lampa na przód do roweru z DX w okolicach 200 zł

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Awatar użytkownika
Ravir
Posty: 71
Rejestracja: poniedziałek 20 wrz 2010, 19:42
Lokalizacja: Tarnów

Post autor: Ravir »

Przy cenie 44$ ta latarka zbliża się niebezpiecznie do SF modowanego przez Grega. :mrgreen: Niby ma ładowarkę ale jak pisałem w innym wątku - lepiej dołożyć i mieć porządne światełko, które na dodatek można nosić i używać na co dzień - bo jest normalną latarką. Jeśli doliczymy koszty przeróbki to obawiam się, że zbliżymy się do ceny zestawy Gregowy SF + jeden aku + ładowarka. No chyba, że samemu zrobimy przeróbkę. Reflektor gładki (SMO) - porażka jeśli chodzi o EDC/Rower - Na rower i EDC najlepszy OP czyli teksturowany. XM-L - NIE MOŻE dać nam 1200 lumenów - mak to troszkę ponad 1000 - tyle wynika z danych na stronie CREE. Jak bym nie liczył pompując 3A w diodę, akumulator 4400 mAh "wytrzyma" ponad godzinę. Gdzie tam 3 - 4 godziny. Akumulatory - mogę sie założyć, że nie są zbyt dobre, ba, jestem pewien, że szybko stracą pojemność - a na 100% nie dadzą dużego prądu.

Piotrek1 - ZASTANÓW się dobrze - czy lepiej nie dołożyć trochę i kupić PEWNY, niezawodny sprzęt. Po co kupować szajs i dziadostwo - po czym przerabiać go i kombinować. Skoro za niewiele większe pieniądze możesz kupić porządny sprzęt.
W dziele RECENZJE - poczytaj tą, którą napisał Bulwa11 - za niewiele większe pieniądze bo 258 zł - kupił modowanego przez Grega SolarForce L2 + dwa PORZĄDNE aumulatory + ładowarkę + Uchwyt do roweru.
Jak dla mnie jeśłi Chcesz wydać 200 zł to WARTO dołożyć 58 zł - a różnica w jakości KOLOSALNA. Greg założy Ci reflektor OP, Neutralną Białą diodę T5 - do tego Będziesz miał REALNE 750 lumenów.
Sam używam na rowerze mojego Derelight CL1Hv4 z modułem d26/P60 kupionym u Grega, właśnie w takiej konfiguracji Neutrala Biała T5 4B, Reflektor OP - jest to idealna kombinacja. Gdy potrzebuję zasięgu i większego skupienia zakąłdam oryginalny moduł Deree z diodą T6 1C i refem SMO.
Awatar użytkownika
Nightmare
Posty: 1263
Rejestracja: sobota 26 lut 2011, 00:14
Lokalizacja: Słupsk

Post autor: Nightmare »

Jest też w sklepiku modowana UF C2 przez upek'a też dobre światełko a koszt 130zł
MPP-1 / Skyline I / L2P T6 / LL P7 / RC-39@XR-E R2 1.05A / C2 HA-III@T6 2.8A / Niwalker NWK600N1/ UF WF-501B / Balder SE-2@U3 3.04A / Shadov TC500 / SF M9
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Przy okazji zaznaczę, że lampki takie (jak te DX-owe) czyli wyspecjalizowane, rowerowe będą służyć praktycznie tylko do roweru, a latareczki od Kolegów upka lub grega są sprzętem uniwersalnym i będą też przydatne w zadaniach po za rowerowych bo po wypięciu z uchwytu na kierownicy stają się normalnymi latarkami i na pewno świetnie się sprawdzą i przydadzą zarówno w mieście jak i w terenie (biwaki, wędrówki, ryby, grzyby, itp., itd.). Ten aspekt też warto wziąć pod uwagę i rozwagę przed ostateczną decyzją o zakupie. :-) :idea:
ODPOWIEDZ