Prośba o ocenę lampki na rower

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
marek93
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 09 sty 2011, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Prośba o ocenę lampki na rower

Post autor: marek93 »

Cześć,
cena do 80zł, lampka jest mi potrzebna do jazdy po nieoświetlonych drogach, oraz jazdy w terenie,
wielkość i waga się nie liczą, czas 4h wystarcza mi całkowicie, lampka będzie używana z akumulatorkami
co sądzicie o tej?: http://allegro.pl/latarka-cree-q5-aku-1 ... 92310.html
będzie świecić mocniej niż sigma pava?
z góry dzięki za odpowiedź :roll:
Awatar użytkownika
cudny
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:13
Lokalizacja: Zagórze/Kraków

Post autor: cudny »

Nie porównuj nawet tego szmelcu do Sigmy ;) Sigma 100 razy lepsza.

Dobrze, że się przywitałeś, bo inaczej dostałbyś ostrzeżenie ( też tego nie rozumiem ).

Jako, że Sigma jest o wiele droższa od tej za 64zł to możesz ją kupić, najwyżej nauczysz się na błędach.

Pozdrawiam
Solarforce L2 XM-L 8xAMC
marek93
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 09 sty 2011, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: marek93 »

Czemu uważasz, że to smelc?
marshal
Posty: 192
Rejestracja: piątek 16 lip 2010, 16:30
Lokalizacja: Bergen

Post autor: marshal »

marek93 pisze:smelc
Raczej szmelc. Bo tak jest :) ....

do poczytania http://www.light-test.info/index.php?op ... 55&lang=pl


Co ciekawe zauważyłem że na aukcji sprzedający nie podaje ilości lumenów, no przynajmniej na + bo nie naciąga na wartości wyssane z ... Czyżby nowy trend na allegro?
Pozdrawiam
marek93
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 09 sty 2011, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: marek93 »

Teraz to jej na pewno nie kupie, dzieki za linka. To w takim razie jest coś godnego polecenia w rozsądniej cenie, maksymalnie do 200 zl
Awatar użytkownika
cudny
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:13
Lokalizacja: Zagórze/Kraków

Post autor: cudny »

Do 200zł to chyba nie dostaniesz nic lepszego jak lampka Solarforce L2P zmodowaną przez Grega ( zobacz w dziale sprzedam ). Ilość światła po prostu Cię dobije :) A jak nie to pooglądaj latarki na ogniwa 18650 na www.dealextreme.com "marki" ultrafire.

Za 100zł kupisz latarke Ultrafire WF-504B + 2 ogniwa + ładowarka + uchwyt na rower.
Solarforce L2 XM-L 8xAMC
Vigo
Posty: 908
Rejestracja: niedziela 14 sie 2011, 20:38
Lokalizacja: Białystok

Post autor: Vigo »

Zajrzyj do forumowego sklepiku, u Kolegów zajmujących się modowaniem latarek (greg, upek) masz całkiem szeroki wybór latarek w różnych cenach. Zapytaj bezpośrednio któregoś z nich, jak zaznaczysz, że latareczka ma być na rower to ci fachowo doradzą co i jak.
Ja polecam sprawdzoną przeze mnie jako rowerowe światełko, gregową L2/L2P, na forum jest mnóstwo peanów pochwalnych na jej temat, poczytaj, rozważ i podejmij decyzję o ewentualnym zakupie.
Pozdrawiam.
Vigo
marshal
Posty: 192
Rejestracja: piątek 16 lip 2010, 16:30
Lokalizacja: Bergen

Post autor: marshal »

No chyba ze lubisz majstrować, możesz kupić Solarforce prosto z Chin.

http://www.solarforce-sales.com/
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

cudny pisze:Dobrze, że się przywitałeś, bo inaczej dostałbyś ostrzeżenie ( też tego nie rozumiem ).
a co Ci to tak przeszkadza? Tu nie ma co rozumieć, jak ktoś jest dobrze wychowany to po wejściu do kogoś wita się, chyba, że ma sianko w butach (bez urazy dla rolników których bardzo cenię). A my sobie kulturę osobistą cenimy....co da się przeczytać w nagłówku forum. W REGULAMINIE TAKŻE....
Daruj więc sobie takie komentarze, cudny, proszę.....tym bardziej, że od tematu odbiegają.
marek93
Posty: 4
Rejestracja: niedziela 09 sty 2011, 12:28
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: marek93 »

Dziękuję wszystkim za pomoc, początkowo chciałem kupić coś taniego, ale teraz pewnie kupię zestaw od Grega
ODPOWIEDZ