BeamTech T6 Cree XM-LT6

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
Awatar użytkownika
Kuras77
Posty: 375
Rejestracja: środa 24 wrz 2008, 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kuras77 »

Hm, nie bardzo rozumiem co to ma być i jak ma działać... Jak testy?
Xanagaz
Posty: 16
Rejestracja: czwartek 29 paź 2009, 22:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Xanagaz »

Chciałem z tego zrobić reflektor. Dziś wyszedłem zobaczyć jak to działa i nie działa dobrze. Boków nie doświetla wcale. Wniosek - nie da się zrobić reflektora po taniości jak chciałem. Uświadomiłem sobie pewien minus tej latarki, bardzo głęboko osadzona dioda. Zaczynam rozważać ściągnięcie Brinyte XML-900 CREE XML-T6 5-Mode 6700K 900LM White LED Flashlight (2*18650). Ma OP reflektor i wydaje się, że nie tak głęboko osadzoną diodę. Cóż... ciężkie życie ekeperymentatora ;P
Awatar użytkownika
Kuras77
Posty: 375
Rejestracja: środa 24 wrz 2008, 02:00
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Kuras77 »

Widziałeś jaką ta latarka ma syfną wiązkę?

Obrazek

Do tego jest monstrualnie wielka jak na latarkę rowerową. Chyba bardziej sensownym rozwiązaniem jest wożenie dodatkowych akumulatorków zamiast powiększać latarkę - wymiana to max 30 sekund i raz na godzinę można tyle poświęcić na tą operację.

Nie lepiej trochę dołożyć i mieć dopracowany ideał od Grega? Dorzucasz przesłonę i każdego dnia będziesz tylko czekał aż się ściemni :mrgreen: Ja właśnie czekam na swoją, wprawdzie nie do roweru ale jako działkowy miotacz :razz:
ODPOWIEDZ