RS11 Nowość od Klarusa

czyli nasze opinie, odczucia i wnioski o światełkach
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Panowie, proponuję zaprzestać nagonki. Padła propozycja przekazania latarki/latarek do testów. To moim zdaniem cenne i uczciwe podejście do sprawy. Są chętni to się zgłaszać i samodzielnie zrobić testy. I podzielić się wrażeniami z nami. Co do ceny to każdy ma jakieś własne kryteria, niektórzy wybiorą ją może tylko dlatego, że (w moim odczuciu) jest droga. Inni szukają konkretnych cech ...itp. Naprawdę, matka ziemia nosi różne osobowości i chyba każdy towar ma swojego klienta. Pracowałem "za ladą" w branży gsm, różne podejścia do zakupów widziałem...
Wracając do latarki, mam nadzieję, że znajdzie się jakiś bardziej doświadczony światełkowicz, chętny do wykonania "naszych" testów.
Awatar użytkownika
Krasny
Posty: 61
Rejestracja: wtorek 05 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Ślesin

Post autor: Krasny »

AT-6 nie gniewaj się ale sposób w który bronisz tego produktu w zestawieniu ze stwierdzeniem " Znawca latarek ze mnie średni " coraz bardziej przekonuje mnie że jesteś pracownikiem dystrybutora.


Dla mnie jest to za drogi produkt, możliwość ładowania ogniwa wewnątrz też jest tylko zbędnym bajerem. Wykorzystałbym to raz kiedyś do szybkiego awaryjnego podładowania ogniwa i tyle, więc po co przepłacać. W teren nie wybieram się bez przynajmniej jednego zapasu.
A jakość wykonania świecenia itp ocenią pewnie koledzy po otrzymaniu światełka na testy.
Użytkowość zawsze jest sprawą subiektywną każdy podchodzi inaczej i coś bez czego jedni nie potrafiliby żyć da drugich może być wręcz wadą.


Nie obrażaj się przypadkiem na to co napisałem ale wierz mi jeśli osoby mocniej oświeceni niż Ty czy ja podchodzą do tej latarki sceptycznie to musi coś w tym być.
Gregforce L2P, Fenix LD20, Fenix LD10, Maglite LED 4D
Drag-On
Posty: 88
Rejestracja: wtorek 15 maja 2012, 08:31
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Drag-On »

Ja akurat myślę, że znajdzie się całkiem spore grono, które będzie zadowolone z możliwości ładowania baterii w latarce (zwłaszcza osób, które nie bardzo zorientowane są w świecie latarek). Spore grono ludzi lubi sobie ułatwiać życie i dla nich to będzie wygodniejsze, część osób z kolei uzna, że jeszcze na tym oszczędza bo nie musi kupować dodatkowej ładowarki. Więc, żeby ją osądzać trzeba by zrobić teraz jakieś miarodajne testy.
robertgl17
Posty: 175
Rejestracja: niedziela 30 sie 2009, 19:31
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: robertgl17 »

Osoby, które nie bardzo zorientowane są w świecie latarek nigdy nie dadzą za latarkę takich pieniędzy.

Oczywiście jest to tylko moje zdanie, ale jest ono poparte obserwacjami moich znajomych "nie bardzo zorientowanych w świecie latarek".
Awatar użytkownika
Krasny
Posty: 61
Rejestracja: wtorek 05 lip 2011, 20:03
Lokalizacja: Ślesin

Post autor: Krasny »

robertgl17 pisze:Osoby, które nie bardzo zorientowane są w świecie latarek nigdy nie dadzą za latarkę takich pieniędzy.

Oczywiście jest to tylko moje zdanie, ale jest ono poparte obserwacjami moich znajomych "nie bardzo zorientowanych w świecie latarek".
Właśnie dlatego twierdzę że te zorientowane też się dwa razy zastanowią.
Czyli mamy produkt dla przeciętnego użytkownika z profesjonalną cena.
Gregforce L2P, Fenix LD20, Fenix LD10, Maglite LED 4D
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Calineczka pisze:Panowie, proponuję zaprzestać nagonki. Padła propozycja przekazania latarki/latarek do testów. To moim zdaniem cenne i uczciwe podejście do sprawy.
I tym bardziej świadczy o tym że mamy do czynienia z dystrybutorem :twisted:
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

skaktus, prosiłem....mam jakoś tą prośbę umotywować? :evil:
zennez
Posty: 114
Rejestracja: piątek 16 gru 2011, 23:57
Lokalizacja: Zgora

Post autor: zennez »

Cena jest adekwatnie za wysoka o jakieś 300 zł.
Czym się różni sytuacja tej firmy od takiej JETBeam, surefire czy ArmyTek gdzie ich produkty są ewidentnie droższe od konkurencji, a nadal są chwalone będąc celem pożądań światełkowiczów?

Moim zdaniem cena jest przesadzona, ale ww. firmy pokazały, że przy znacznie wyższych marżach od konkurencji potrafią sprzedawać towar.
ODPOWIEDZ