Ładowarka Tronic z Lidla z LCD za 69,90

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
s_krzys
Posty: 18
Rejestracja: sobota 02 sie 2014, 11:00
Lokalizacja: opolskie

Post autor: s_krzys »

Witam potwierdzam powyższą opinię, nie jestem z niej zadowolony, wkładasz aku i na wyświetlaczu pojawiają się kreseczki wskazujące poziom naładowania. Ja korzystałem z innych ładowarek. ta leży, może kiedyś jeszcze dam jej szansę. Generalnie nie polecam.
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Posty: 518
Rejestracja: sobota 08 lis 2014, 04:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cpt.Nemo »

marcin81233 pisze:Mam zamiar zakupić inną ładowarkę, taką co by 18650 naładowała i padło na NITECORE Intellicharge i2. Czy ta ładowarka będzie dobrze ładowała aku AA,AAA czy też będzie szybko a mało efektownie?
Nie będzie jakoś bardzo szybko ale daje radę, z tym że lepiej, moim zdaniem, ściągnąć z Chin Nitecore D2 bo ona już umie ładować pojedynczo małe ogniwa AAA podczas kiedy w i2 trzeba je ładować parami.
Ja na podręczną wyjazdową ładowarkę wybrałem D2 i jak na razie ( 2 tygodnie ) jestem zadowolony :)
marcin81233
Posty: 8
Rejestracja: niedziela 07 gru 2014, 05:53
Lokalizacja: Kraków

Post autor: marcin81233 »

cpt.Nemo pisze:
marcin81233 pisze:Mam zamiar zakupić inną ładowarkę, taką co by 18650 naładowała i padło na NITECORE Intellicharge i2. Czy ta ładowarka będzie dobrze ładowała aku AA,AAA czy też będzie szybko a mało efektownie?
Nie będzie jakoś bardzo szybko ale daje radę, z tym że lepiej, moim zdaniem, ściągnąć z Chin Nitecore D2 bo ona już umie ładować pojedynczo małe ogniwa AAA podczas kiedy w i2 trzeba je ładować parami.
Ja na podręczną wyjazdową ładowarkę wybrałem D2 i jak na razie ( 2 tygodnie ) jestem zadowolony :)
Witam, zamówiłem wczoraj ładowarkę D2 w mhuncie, i tam w opisie piszą, że nie wolno ładować akumulatorów AAA i 10440 pojedynczo. A jak to wygląda to w praktyce?
Awatar użytkownika
cpt.Nemo
Posty: 518
Rejestracja: sobota 08 lis 2014, 04:47
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: cpt.Nemo »

marcin81233 pisze: Witam, zamówiłem wczoraj ładowarkę D2 w mhuncie, i tam w opisie piszą, że nie wolno ładować akumulatorów AAA i 10440 pojedynczo. A jak to wygląda to w praktyce?
A tak, że w mhuncie nie wiedzą co piszą :)
Zerżnęli swój opis od i2 i kopiują bezmyślnie :)
Dla ogniw o małej pojemności :
W D2 czy D4 po rozpoznaniu się ogniwa i niezależnie czy to jest akumulatorek AAA NiMh czy LiJon, czyli AAA np. Eneloop albo 10440 ręcznie ustawiasz opcję "Low" i wtedy na danym pojedynczym kanale zamiast 500mA jest stosowane 300mA i po kłopocie, ładuje pojedyncze elegancko i nie psuje.
Na marginesie - seria "D" laduje wiecej rodzajów ogniw w porównaniu z "i" i robi to lepiej.

http://lygte-info.dk/review/Review%20Ch ... %20UK.html
ODPOWIEDZ