Pokrowce kabury - porozmawiajmy o zamiennikach.

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Mr.P
Posty: 30
Rejestracja: piątek 08 lut 2013, 11:37
Lokalizacja: NET

Post autor: Mr.P »

Issac pisze:Polecam też tą kabure - 2,31$ z FASTTECH

Kod:
https://www.fasttech.com/products/0/100 ... flashlight
Na Convoy S2+ będzie pasować kabura wymiar 12 cm dlugosci czy lepiej kupic 14cm dlugości
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

14mm jest niedostępny.
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

Szukam większego brata dla kabury / pokrowca czegoś podobnego do mojego posiadanego:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

Pokrowiec bardzo fajny, zamyka się na rzep nie zostawiając dziur po bokach, z tyłu szlufka umożliwiająca przeciągnięcie paska oraz dring np. do powieszenia na szyi. Nie mam pojęcia do czego pierwotnie był przeznaczony ten pokrowiec ale idealnie spisuje się do przenoszenia mini czołówki. Ma na oko rozmiary: 7.5 x 5 x 4 cm.

Potrzebuje czegoś bardzo podobnego ale 2x lub 3x większego tak aby zmieściła się do środka latarka Nitecore HC30 wraz z mocowaniem na głowę.
Awatar użytkownika
a59
Posty: 36
Rejestracja: środa 06 sty 2016, 19:35
Lokalizacja: TK

Post autor: a59 »

Poszukaj w pokrowcach do aparatów fotograficznych lub kamer.
hoka
Posty: 733
Rejestracja: piątek 15 lis 2013, 01:39
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: hoka »

Dobra rada, dopasowałem odpowiedni pokrowiec na stanowisku w media markt ;-)
Awatar użytkownika
SebaZ74
Posty: 110
Rejestracja: wtorek 01 gru 2015, 21:05
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: SebaZ74 »

Kabury do Convoy L6/L2:

(Porównanie: 2 w środku- L6 ma większą głowicę) (zdjęcie: unknown00101 z BLF - THX)

Witam,
Z tego co się orientuje to trudno znaleźć kaburę do Convoya L6 ze względu na szeroką i wysoką głowicę, ale jako że szukałem ostatnio kabury do Convoya L2 to natknąłem się na ten link z BLF. Piszą tam właśnie o tym, podając w sumie trzy rozwiązania:

1. Kabura dedykowana z Acebeam K70 od producenta, ale trochę za duża i za drogo... (foto z Convoy L6) (zdjęcie: KawiBoy1428 z BLF - THX)
2. Kabura firmy Maxtoch (wchodzi ciasno)... (foto z Convoy L6) (zdjęcie: Nabywca z Aliexpress - THX)
3. Kabura firmy Nite Ize z #45 postu podlinkowanej stronki. (foto z Convoy L6) (zdjęcie: Herb Tarlek z BLF - THX)

Natomiast co do Convoya L2: Maxtoch (foto 1, foto 2, foto 3 z Convoy L2) (zdjęcia: Nabywca z Banggood - THX) pasuje dobrze jak i Nite Ize oraz ponoć Niwalker (choć czytałem sprzeczne opinie), natomiast nie jestem pewien czy podejdą Solarforce FH-7 czy Jetbeam L Large czy np. ta lub ta kabura ?

P.S
Przerzuciłem trochę stron w tym temacie, ale oczywiście mogą być lepsze rozwiązania.
Linki do sklepów z kaburami wybierałem losowo, więc ceny niekoniecznie są najniższe. Pozdrawiam.
Pokój i Dobro...przynajmniej warto próbować...
Awatar użytkownika
info
Posty: 75
Rejestracja: środa 18 lut 2015, 12:59
Lokalizacja: Lublin
Kontakt:

Post autor: info »

Solarforce FH-7 nie pasuje do Convoy L2, ma za krótkie zapięcie i nie obejmuje głowicy latarki od góry.
Awatar użytkownika
SebaZ74
Posty: 110
Rejestracja: wtorek 01 gru 2015, 21:05
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: SebaZ74 »

Dzięki info :grin: , mam Convoy L2 i chyba zdecyduję się na tego Maxtocha :mrgreen:
Pokój i Dobro...przynajmniej warto próbować...
ODPOWIEDZ