Co sobie ostatnio kupiliście 2

....nie pasujące gdzie indziej...

Moderatorzy: midi, DNF, krzycho_, kodi, lennin, pawelsz, df, ElSor

Awatar użytkownika
endrju1

Re: Co sobie ostatnio kupiliście 2

Post autor: endrju1 »

No muszę przyznać, że ogniwa od parkside są trochę słabe, zwłaszcza jak się je dość ekstremalnie (czytaj pod pełnym obciążeniem) używa, stąd wyższa wydajność przy bateriach 4Ah. W 12V performance używam baterii z wymienionymi ogniwami dającymi spokojnie 35A prądu ciągłego i dopiero widać co ta wkrętareczka potrafi. Ciekawe jak na dłuższą metę przeżyje to elektronika. Mimo to w planach wymiana ogniw także w akumulatorze 18V.
BKK

Post autor: BKK »

Bo parkside nie służy do pracy. To sprzęt amatorski do hobbystycznych, sporadycznych zastosowań, a nie do pracy z pełnym obciążeniem przez ileś godzin dziennie. By mieć wkrętarkę, która podoła takim wymaganiom, to do ceny parkside'a trzeba na końcu dopisać zero.
kisi

Post autor: kisi »

Na jednym z aut używam drugi sezon Bridgestone Weather Control A005. Drugie auto od jesieni je posiada. Jeżdżę na przemian oboma na zmianę bo są mrozy i nie mogę zostawić jednego z nich na boku do wiosny. Nie odczułem żadnych różnic. Jeżdżę do pracy trasami po około 15km w jedną stronę drogami czasem białymi wczas rano. Czasem na gorszych warunkach nie przekraczam 30km/h zanim nie dojadę do głownej drogi - czy zimówki pozwoliłyby na więcej nie wiem. Do mojej jazdy wokół komina są super, w testach w niektórych parametrach są lepsze niż wielosezonowe Michelin'y. Kto jeździ zawodowo to oczywiście zimówka i napęd 4x4 i po temacie.
pietros

Post autor: pietros »

Na swoim aucie mam założone Kleber Krisalp HP3, w tej chwili jeżdżę na nich drugi sezon. Dziewczyna oraz rodzice mają na swoich autach kupione tuż przed zimą całoroczne Kleber Quadraxer 2. Na razie podczas obecnej zimy ciężko wskazać, które mogą być lepsze, zachowują się bardzo porównywalnie. Zobaczymy w jakim będą stanie kolejnej zimy po przejeżdżeniu całego lata.
ODPOWIEDZ