Smartfon do 1500zł

....nie pasujące gdzie indziej...
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Dodaje swoje pytanie ws.telefonu.Obecnie mam Samsunga A5 z 2014 roku.Moglbym przy nim zostać,jednak telefon ma problemy z zasięgiem.Jest to typowe dla tego modelu.Postanowielm go zmienić na coś innego.Szukam czegoś z przyzwoitym aparatem i ekranem min.5 cali.W oko wpadł mi Asus ZE552KL.Czy ktoś z Was miał to w łapkach i może coś o nim powiedzieć więcej? Może macie lepsze propozycje w okolicach 1000 zł (używany lub nowy) ?

Mam nadzieję że teraz nie będzie znów kosza :mrgreen:
ILPT
mappy
Posty: 100
Rejestracja: środa 31 gru 2014, 21:51
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: mappy »

Do 1000zł to dobrego aparatu niestety nie będzie. Dobry aparat to dopiero Samsung S7.
Do twojej ceny lub trochę dopłacając możesz wziąć pod uwagę takie modele:
Huawei P10 Lite lub Mate 10 Lite
Moto G5S Plus
Samsung A5
Asus ZE520KL
Xiaomi Mi A1
Xiaomi Mi Max 2

Czekam teraz na Xiaomi Mi A1. Zamawiałem w Chinach. W porównaniu z allegro to ponad 250zł taniej mnie wszystko wyszło/wyjdzie. Stałem więc przed wyborem telefonu do 1000zł i była to cena maksymalna jaką mogę dać za telefon. Natomiast jeśli miałbym 1500zł na ten cel to dopłaciłbym tylko i wyłącznie do Samsunga S7.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

S7 nie podchodzi mi wizualnie ;) Ze520kl którego wymienisz to te same bebechy co 552 o którym pisałem.Mialem kupować s8 jednak cena jest za wysoka.
ILPT
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Dzisiaj zauważyłem ciekawą rzecz w moim MI4C, mianowicie ... odkleja mi się ekran. :-|
Już gdzieś połowa całego obwodu się odkleiła i rusza się przy dociskaniu palcem...
fxxx
Posty: 1575
Rejestracja: środa 04 sie 2010, 16:34
Lokalizacja: nowy sacz

Post autor: fxxx »

ja ze swej strony polecam leeco le max 2. Wielki klocek, aparat mega dobry. No i od kitajców w 1000zł się mieścisz za wersję 6/64. 4/32 teraz na banggood w dobrej cenie 550 zł.
malarkey
Posty: 5
Rejestracja: poniedziałek 09 paź 2017, 00:19
Lokalizacja: Polska

Post autor: malarkey »

Ja bym najchętniej polecił Samsunga Galaxy S8 PLUS, brałem go ostatnio w abonamencie w Play, ale żeby zmieścić się w 1000zł to musiałbyś mieć wysoki miesięczny abonament. Jeśli jesteś na to gotowy to polecam, warto, bo telefon mnie zachwyca.
Awatar użytkownika
Goferjw
Posty: 187
Rejestracja: poniedziałek 20 paź 2014, 21:35
Lokalizacja: Jarosław

Post autor: Goferjw »

malarkey pisze:Ja bym najchętniej polecił Samsunga Galaxy S8 PLUS, brałem go ostatnio w abonamencie w Play, ale żeby zmieścić się w 1000zł to musiałbyś mieć wysoki miesięczny abonament. Jeśli jesteś na to gotowy to polecam, warto, bo telefon mnie zachwyca.
Mówiąc wprost - nie o to chodzi.
Autor tematu poszukuje samego telefonu aby zakupić bez zobowiązań do jakiejkolwiek sieci komórkowej.
Bierz pod uwagę, iż teraz płacąc "abonament" w rzeczywistości spłacamy telefon w systemie ratalnym i dodatkowo płacimy za usługę telekomunikacyjną - w rezultacie wychodzi tak, że lepiej kupić telefon w sklepie i wziąć najtańszą ofertę bez telefonu, to już tak całkiem off.
Skaktus generalnie nie ma wielkiej różnicy pomiędzy S8 a S7, zwłaszcza w wersji Edge, i to i to "mydelniczka".
Ostatnio używane
S41, EC03, H03
glebor
Posty: 51
Rejestracja: poniedziałek 31 paź 2016, 18:06
Lokalizacja: Łódź

Post autor: glebor »

Ja polecam bardzo telefon oukitel K6.

Posiada LTE śmigające w pl pasmo 850 i 2600mah
posiada NFC do płatności
posiada duży i dobry wyświetlacz
bardzo pojemny akumulator
6gb ramu
64 dysku
procek octacore
do tego fast quick charge
usb 3.0

Czyli te najprzydatniejsze funkcje!
Cena nowych niedawno to 715zł w banggood.com, teraz sięga ok tysiąca nadal warto!
Ostatnio zmieniony sobota 13 sty 2018, 20:02 przez glebor, łącznie zmieniany 1 raz.
Rowery elektryczne
epojazdy.blogspot.com
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Bateria w moim MI4C zaczęła chyba sypać się na dobre, od dobrych kilku ładowań telefon wyłącza się w okolicy 25-30% baterii... chyba czas rozglądać się za czymś nowym.
Awatar użytkownika
Manekinen
Posty: 2443
Rejestracja: środa 28 sty 2009, 15:18
Lokalizacja: Kętrzyn
Kontakt:

Post autor: Manekinen »

To i tak Ci długo wytrzymała. Nie pchaj się w zamienniki. Ja to muszę się dowiedzieć czy nowe xiaomi też mają taką kiepską baterię, i czy są dostępne oryginalne baterie na zamianę. Bo jak będzie tak samo jak z mi4c to będę musiał poszukać innej marki.
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

Kurcze, naprawdę szkoda, że nie można kupić porządnej baterii do niego. Oprócz odklejającego się ekranu, nic innego jeszcze mu nie dolega. Bebechy jeszcze jak na te czasy dla mnie zupełnie wystarczające, jeszcze z rok mógłby posłużyć...
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

Już kilkakrotnie widziałem takie padnięte baterie w tym modelu. Na szczęście bateria jest dosyć tania, zaś wymiana prosta.
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Koledzy a gdzie dostać dobrą baterię do Xiaomi?
Awatar użytkownika
endrju1
Posty: 992
Rejestracja: niedziela 29 lis 2015, 17:49
Lokalizacja: Lubartów

Post autor: endrju1 »

Ja zamawiałem na allegro, jednak równie dobrze (i minimalnie taniej, jednak zdecydowanie dłużej) można od chińczyków.
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Post autor: pietros »

A możesz podać jakąś konkretną aukcję z allegro wartą zainteresowania? Z tego o na szybko zobaczyłem, to są dostępne trzy rodzaje baterii w cenach od trzydziestu kilku, do stu kilku złotych. Jeżeli ma potrzymać przynajmniej bez wyłączania z zaskoczenia chociaż z rok, to i tą stówę mogę dać.
ODPOWIEDZ