Przesyłki z chin. Czy przychodzą?

....nie pasujące gdzie indziej...
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Re: Przesyłki z chin. Czy przychodzą?

Post autor: rafalklis »

Tak, docierają. Czasem zadziwiająco szybko, a czasem bardzo wolno. Zdarza się, że kilka przesyłek przychodzi w jednej (Są łączone w którymś momencie).
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Re: Przesyłki z chin. Czy przychodzą?

Post autor: Fluxor »

Chinczyk zmądrzał i jak trafią do jednego samolotu to wychwytują te do jednego odbiorcy i pakują kilka do jednego większego worka. Ostatnio dostałem z Ali od dwóch różnych sprzedających paczki władowane do kolejnego worka. W śledzeniu dostają taki sam numer po przeładunku, pierwotnie każda ma inny.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Przesyłki z chin. Czy przychodzą?

Post autor: Dziubek »

To wiem, też kiedyś dostałem foliopak z pocztex 48, ale rozchodzi się o to czy ogólnie docierają do Was. Sporów już mam kilka otwartych, jak nigdy.
witos
Posty: 150
Rejestracja: czwartek 15 sie 2013, 13:43
Lokalizacja: Podkarpacie

Re: Przesyłki z chin. Czy przychodzą?

Post autor: witos »

Docierają i to zadziwiająco szybko. Przeważnie 2 tygodnie czasami 3. Rekord z jesieni tego roku to 11 dni. Jest jedna reguła: wszystko rejestrowane i wysyłka aliexpress standard shipping. Nierejestrowane to z reguły dobrze ponad miesiąc a przeważnie ponad 2 miesiące...
Dwa razy miałem już wspomnianą 2in1 czyli łączenie dwóch przesyłek.
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Re: Przesyłki z chin. Czy przychodzą?

Post autor: ptja »

Wczoraj dotarł solarstorm D05 (kolejna już, fajna latareczka), a dziś w jednej torbie mam 5 mniejszych paczek, zamówionych 6, 9 i 11.11.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Re: Przesyłki z chin. Czy przychodzą?

Post autor: Dziubek »

Sprawa prosta, nie lubią mnie.
Dostałem niedawno info od poczty że jakiś pocztex leci, to chyba masówka i te "zaginione" paczki. Szkoda że nareszcie...
Awatar użytkownika
Sosenia
Posty: 426
Rejestracja: środa 01 gru 2010, 14:38
Lokalizacja: ZG

Re: Przesyłki z chin. Czy przychodzą?

Post autor: Sosenia »

Docierają, ale z różnym czasem... dzisiaj odebrałem zamówienie z 30. września, natomiast przed kilkoma dniami zamówienia już z początku listopada.
S2+: XM-L2 U2-1B 2.1A || XM-L2 T6-4C 2.1A || (MOD) XP-E2 Red 1.4A || 365nm Nichia UV
S2 XP-L HI 2.8A || BLF Q8 || Skilhunt H03 NW || Astrolux C8 XP-L HI 3B || KDLITKER C8.2 XHP35 HI NW || L6 XHP70 N2-3A || L2 XP-L HI V2-1A
ODPOWIEDZ