Następna latarka po skillhunt h02

Oświetlenie montowane na głowie
kamilek
Posty: 2
Rejestracja: środa 12 paź 2016, 15:09
Lokalizacja: poznań

Następna latarka po skillhunt h02

Post autor: kamilek »

Witam wszystkich serdecznie na forum.
Szukam latarki czołowej, na akumulator 18650. Poprzednia moja to h02 z której jestem bardzo zadowolony. Szukam czegoś do Max 500 zł. I zależy mi przede wszystkim na większej mocy światła i zasięgu, nie potrzebuje niczego lepszego od h02 tylko mocniejszego i równie dobrego. Czy taka latarka istnieje?
rafalklis
Posty: 888
Rejestracja: niedziela 15 lut 2009, 23:53
Lokalizacja: Busko Zdrój
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Skilhunt H03 z gładkim reflektorem:)
W czołówkach tego typu trudno o większą ilość światła, bo wtedy szybko jest ograniczana z powodu nagrzewania.
kobert
Posty: 45
Rejestracja: środa 15 cze 2016, 14:17
Lokalizacja: 52.25N, 21E

Re: Następna latarka po skillhunt h02

Post autor: kobert »

kamilek pisze:Witam wszystkich serdecznie na forum.
Szukam latarki czołowej, na akumulator 18650. Poprzednia moja to h02 z której jestem bardzo zadowolony. Szukam czegoś do Max 500 zł. I zależy mi przede wszystkim na większej mocy światła i zasięgu, nie potrzebuje niczego lepszego od h02 tylko mocniejszego i równie dobrego. Czy taka latarka istnieje?
Wśród czołówek kątowych pod względem zasięgu chyba nie ma lepszej niż Thrunite TH10 V2.
Trudno ją kupić w Polsce, ale z założonym budżetem możesz spokojnie ściągnąć z Amazona i po doliczeniu VATu nadal się mieścisz.
kamilek
Posty: 2
Rejestracja: środa 12 paź 2016, 15:09
Lokalizacja: poznań

Post autor: kamilek »

Dziękujemy, czy pomiędzy h02 a h03 będę widział różnicę?
Scenic
Posty: 361
Rejestracja: niedziela 20 lip 2014, 14:54
Lokalizacja: Polska

Post autor: Scenic »

Pomiędzy tymi dwiema nie będzie aż takiej różnicy. Ogólnie lampki są raczej bardzo podobne do siebie. W takich małych gabarytach ciężko o dużą ilość światła.


Może acebeam h15/h30 ?

Mam obie. Dioda xhp70 + dobra stabilizacja.

H15 jest sporo lżejsza.
Ostatnio zmieniony poniedziałek 05 sie 2019, 14:55 przez Scenic, łącznie zmieniany 1 raz.
kobert
Posty: 45
Rejestracja: środa 15 cze 2016, 14:17
Lokalizacja: 52.25N, 21E

Post autor: kobert »

Scenic pisze:
Może acebeam h15/h30 ?

Mam obie. Dioda xhp70 + dobra stabilizacja.
Bardzo dużo światła, ale zasięgu już nie (duża dioda, małe lustra). Nie wiemy czego autor wątku tak naprawdę potrzebuje.
W H15 jak dla mnie genialny interfejs.

Z praktyki: H15 i proponowana wyżej TH10v2 świetnie się uzupełniają jako światło krótkie (a szerokie) i długie (a wąskie).
ODPOWIEDZ