LED LENSER H14R.2 problem z ...

Oświetlenie montowane na głowie
DoctorX
Posty: 28
Rejestracja: piątek 10 lip 2009, 08:18
Lokalizacja: zDolnyŚląsk

LED LENSER H14R.2 problem z ...

Post autor: DoctorX »

Witam.
No właśnie z czym mam problem? Z tym np. że zapłaciłem okrutne pieniądze za zepsute latarki od cwanego outletowca,który powymieniał wszelkie elementy ze swoich latarek tak, aby u mnie wszystko dojechało zepsute. czyli padnięty akumulator, ładowanie i brak światła właściwego. Oczywiście nie mam gwarancji bo nawet nie wiem jak ona ma wyglądać w tym przypadku. Jest oryginalne opakowanie, cztery jakieś rozkładówki z kodami QR i kreskowymi na opakowaniu. Latarki kupione w jakiś czas temu,ale jeszcze gwarancja je obejmuje z tym,że ja chyba nie mam na co liczyć?
Co radzicie,bo z podejmowania kontaktu z producentem i prób odzyskania gwarancji z "niczego" chyba lipa? (chociaż kiedyś mi się tak udało,ale z czymś innym, tylko wtedy byłem młody sprytny i zaradny, a teraz jestem stary itp.) :[
Szkoda mi całości, a wiem że robicie mody różnej maści i może poradzicie co zaaplikować w miejsce niedziałającego modułu. Sama dioda jest ok, akumulator naprawiony i daje się ładować. Teraz tylko moja prośba do Was : co z tym robić dalej aby używać tej czołówki w miarę normalnie?
BTW
Teraz jest tak,że latarka przy ładowaniu świeci się na pół gwizdka i po naładowaniu tak samo. Nie działa przełączanie trybów i w ogóle się dziwnie zachowuje...Pomóżcie bo to jeszcze nie koniec problemów, ponieważ mam jeszcze H7R.2 z tym że ta w ogóle nie świeci. Driver chyba padł całkiem, oczywiście w obu sprawdzone takie podstawy jak ładowarka,okablowanie,stan akumulatorów połączenia,zimne luty itp.
Ratunku bo żona mnie zaszlachtuje :oops:
Mocarny
Posty: 399
Rejestracja: wtorek 07 maja 2019, 18:10
Lokalizacja: Kielce

Re: LED LENSER H14R.2 problem z ...

Post autor: Mocarny »

Witaj
Czy minął rok od kupienia? Masz jakiś dowód zakupu?
DoctorX
Posty: 28
Rejestracja: piątek 10 lip 2009, 08:18
Lokalizacja: zDolnyŚląsk

Re: LED LENSER H14R.2 problem z ...

Post autor: DoctorX »

Oj minął, tak mam paragony na obie latarki.
Dzięki Mociumpel za szeroką odpowiedź, choć cały temat poszedł do kosza. Wychodzi na to że całą modyfikację zrobię sam. Nic nie będę odsyłał bo i tak powiedzą że rozkręcane było i w ogóle sprzęt jest legacy itp.
Panie moderatorze skoro tu się nic nie dzieje,a przenieść całego tematu nie mogę do innego wątku to jak mam to uczynić nie zakładając nowego tematu?
PZDR
Mocarny
Posty: 399
Rejestracja: wtorek 07 maja 2019, 18:10
Lokalizacja: Kielce

Re: LED LENSER H14R.2 problem z ...

Post autor: Mocarny »

A ile minęło od zakupu?
DoctorX
Posty: 28
Rejestracja: piątek 10 lip 2009, 08:18
Lokalizacja: zDolnyŚląsk

Re: LED LENSER H14R.2 problem z ...

Post autor: DoctorX »

Tak ze dwa lata...
ODPOWIEDZ