O zoomach na rowerze

Oświetlenie przednie i tylne w rowerze, zasobniki na baterie. Komfort i bezpieczeństwo nocnej jazdy.
1984
Posty: 347
Rejestracja: sobota 13 gru 2014, 17:26
Lokalizacja: Lublin

Post autor: 1984 »

To już zaczyna być nudne.
siwek
Posty: 42
Rejestracja: czwartek 28 mar 2019, 12:29
Lokalizacja: łódzkie

Post autor: siwek »

Masz rację Pyra - prawy alt mi niekiedy nie wchodzi - kłuje w rzeczy samej;)

Poprawione.
fazi pisze:[url=http://www.swiatelka.pl/upload_img/miniaturki/IMG_5c9fea645a55c5272.jpg]Obrazek
...i wtedy mam Convoya M2 z diodą xhp50 :) (coś około 2000 lm).
Jaki masz ref w swojej M2?


Czy są dostępne różne optyki do tego modelu?
...::: FREEDOM :::...
fazi
Posty: 278
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 23:15
Lokalizacja: Mosina

Post autor: fazi »

siwek pisze: Jaki masz ref w swojej M2?


Czy są dostępne różne optyki do tego modelu?
Ref op, cz jest smo to nie wiem.

Pzdr
turpit
Posty: 1
Rejestracja: wtorek 10 gru 2019, 14:46
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: turpit »

Siwek,- a jak mam takie praktyczne pytania o Twoje źródło światła.
W zależności od pogody i potrzeby wykorzystuję na zmianę trzy rowery: góral, miejski lub szosa,- to ile czasu zajmie mi przełożenie tych światełek z jednego roweru na drugi ?
I czy każda latarka musi mieć swój osobny włącznik ?
Może dałoby się je jakoś je zblokować w jeden moduł ? Albo podłączyć pod jeden guzik ?
Aha,- i jak długo mogę liczyć na światło z tych latarek razem, bo potrzebuję tak 3h a dla bezpieczeństwa najlepiej do 4h czasu świecenia.
pozdrawiam :)
Mociumpel
Posty: 2093
Rejestracja: sobota 01 mar 2014, 13:50
Lokalizacja: Wrocek

Post autor: Mociumpel »

Siwek CI raczej nie odpowie bo został czasowo wyłączony z forum.
Dodatkowo jego 4 latarki zastępuje jedna góra dwie ale za to sprytniej zrobione - on po prostu na bazie jakichś b. tanich biedronkowych wynalazków zmontował swój arsenał oświetleniowy. wg większości z nas było to wyważanie otwartych drzwi - wygodniej jest mieć jedna latarkę z odpowiednio spreparowana optyką ew. dołożyć druga jak ktoś jeździ wyczynowo i można uzyskać znacznie lepszy wydajnościowo (na dowolnym poziomie oświetlenia) i dowolnie mobilny (ściągania i zakładania) przy parametrach świecenia dopasowanych nawet pod najwybredniejsze gusta.
ODPOWIEDZ