Pytanie i oferta

Domowe, energooszczędne instalacje LED, HID, halogenowe etc. Światło w stacjonarnych aplikacjach codziennego użytku.
fazi
Posty: 278
Rejestracja: wtorek 31 lip 2012, 23:15
Lokalizacja: Mosina

Post autor: fazi »

ptja pisze:
fazi pisze:Może to nie "postępująca degeneracja intelektualna" ale ..... poprawnie pisze się "murzyn".
Przyganiał kocioł garnkowi? :)
"Murzyn", a nie "murzyn" (w tym kontekście).

https://sjp.pwn.pl/so/Murzyn;4467716.html
A no przyganiał :

https://sjp.pwn.pl/slowniki/murzyn.html
druga pozycja

Obrazek

Teraz się czepiaj :razz: - kontekst się zgadza :wink:
belushi
Posty: 381
Rejestracja: poniedziałek 27 wrz 2010, 15:45
Lokalizacja: Rzeszow

Post autor: belushi »

ptja pisze:
belushi pisze:Afroamerykanin ;) Murzyn to złe słowo.
Nie zgodzę się ani z tym, że Afroamerykanin tu pasuje ani z tym, że Murzyn to złe słowo.

Dowód: np. dlaczego mianem Afroamerykaninów miałoby sie określić np. czarnoskórych mieszkańców Afryki? Co mają wspólnego z Ameryką?
Słowo klucz - ironia. A jako, że nie na temat to EOT.

B
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Fazi - masz rację, drugie znaczenie pasuje.
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
witek17
Posty: 62
Rejestracja: środa 31 maja 2017, 12:44
Lokalizacja: Police

Post autor: witek17 »

móżyn - to poprawna pisownia :twisted:

Wracając do tematu, pomył jest już praktycznie stracony.

1. za trzy tygodnie kończy się absolutne prawo pierwszeństwa do patentowania za granicą

2. nawet gdyby znalazł się inwestor, to czasu mało na opracowanie wniosku

3. moja porażka to mały pryszcz, najmocniej straci na tym państwo polskie, nie napłynie kasa z zagranicy, będziecie musieli więcej kartofli sprzedawać :mrgreen: bo popyt na nowe samochody i telefony ciągle rośnie

4. słabo znam języki obce, więc i moja promocja była z automatu beznadziejna

5. Niemcy opracowali swoje kontrolery linii, circa 400-500 zł, jak parametry linii się pogorszą, to odcinają obwód, większej ilości informacji poszukajcie sami

5a. produkt niemiecki będzie w Polsce obcmoktany (z zachwytu), mimo że droższy

5b. polski produkt będzie z automatu wyśmiany :mrgreen:

6. ludzie wydają tysiące, dziesiątki i setki tysięcy na bzdety, w sumie nie powinienem narzekać, kupuję po nich komputery, jak np. ten z którego piszę, kupiony za stówkę :wink:

7. będą narzekać na wydanie kilku złotych :mrgreen: na jedną oprawę

8. ale nie będą płakać, że pomiarowiec powie "panie, ja tego nie robię, nie opłaca mi się" i nie są to wymyślone przeze mnie historie, tak mówią realni pomiarowcy

8a. będą strasznie płakać po pożarze, a Cimoszewicz mówił "mogliście się ubezpieczyć" :mrgreen:

9. w wielu miejscach pisałem, wyraz twarzy poważnego wiekiem pomiarowca z wieloletnim stażem po przedstawieniu mojego pomysłu, bezcenny !!! wierzcie mi, w poważnym wieku też można się solidnie dać zaskoczyć :mrgreen:

10. tyle natworzyłem, że zaczynam się gubić ;)

dla Mociumpela mam rewelacyjny pomysł, bazuje na jednym z zastrzeżeń mojego poprzedniego wniosku patentowego, sam pomysł jest na drugiej czy trzeciej stronie forum "oświetlenie stacjonarne", ale tego szczegółu nie zdradziłem, ale to innym razem, acz niedługo
Awatar użytkownika
Pyra
Site Admin
Posty: 8522
Rejestracja: niedziela 02 sie 2009, 20:35
Lokalizacja: Gądki

Post autor: Pyra »

Witam
Dwa ostatnie posty, wylądowały w koszu, gdyż "za bardzo odbiegały od tematyki forum"

Proszę o uspokojenie emocji, i ewentualnych żali osobistych wylewanie na PW.

Pozdrawiam
Izali miecz godniejszy niżli topór w boju?
Piszmy po polsku, wszak jesteśmy Polakami.
witek17
Posty: 62
Rejestracja: środa 31 maja 2017, 12:44
Lokalizacja: Police

Post autor: witek17 »

Pyra pisze:Witam
Dwa ostatnie posty, wylądowały w koszu, gdyż "za bardzo odbiegały od tematyki forum"

Proszę o uspokojenie emocji, i ewentualnych żali osobistych wylewanie na PW.

Pozdrawiam
Całkowicie zgadzam się z tą oceną.

Pozdrawiam
witek17
Posty: 62
Rejestracja: środa 31 maja 2017, 12:44
Lokalizacja: Police

Post autor: witek17 »

Bym się uśmiał jak norka, gdyby przyczyną pożaru Notre Dame było niewykonanie okresowych pomiarów elektrycznych, albo gdyby były sfałszowane. Obydwa warianty są częste także w Polsce.
ODPOWIEDZ