Ciekawa czołówka ala Skilhunt

Najnowsze wiadomości ze świetlistych szlaków...

Moderatorzy: midi, DNF, krzycho_, kodi, lennin, pawelsz, df, ElSor

Mociumpel

Ciekawa czołówka ala Skilhunt

Post autor: Mociumpel »

Dostałem takie coś https://pl.gpbatteries.com/products/wie ... very-chr35 - czyli skilhunt inaczej - póki co siedzi w blistrze więc nie mam jak wykonać testów, nie znam barwy - istotne że w komplecie jest akumulator 2600 mAh z zabezpieczeniem, port microUSB i magnesik na dupce - dla fanów ;) koszt ok. 75 brutto.

murgrabia1410

Re: Ciekawa czołówka ala Skilhunt

Post autor: murgrabia1410 »

Nie wiem skąd taka cena, w przeliczeniu z Czech wychodzi aż 160PLN. I to IPX4?

rafalklis
Kontakt:

Post autor: rafalklis »

Jest dłuższa, cięższa, daje mniej światła i pewnie ma gorszy sterownik niż Skilhunt. Takich latarek jest sporo w cenie 50-100 zł.

Mociumpel

Latarka jest z GP Polska, cena jest "polska dla znajomych królika" - nie to, że to oferta ;) ale gdyby ktoś chciał coś tego typu na gwarancji z Polski to informuje o możliwościach - cena w detalu oczywiście inna jak @murgrabia1410 napisał.

murgrabia1410

Post autor: murgrabia1410 »

Przeglądając różne strony z tą czołówką. Zastanawia mnie jedna rzecz. Na jednej jest oznakowanie CHR35. Na innych CH35. To są różne modele? O co w tym chodzi?

Mociumpel

Jeszcze raz - nie wiem - oryginalna z GP czołówka zapakowana jest w blistrze z opisem CHR35, jeśli występują podróby, klony czy po prostu komuś "zjadła się" litera R to należy spytać o co biega wystawcę.
Kiedyś oryginalny Panasonic był spotykany w klonach jako Panascanic Panonic czy Pan Scanic - kwestia jak kto chciał się wyróżnić ;)
W tej chwili nawet chinole podrabiają chinoli - Convoya naśladuje co najmniej 2-3 firmy - kwestia tylko innego napisu lub jego braku na takiej samej rurce.

Mociumpel

Jakby co to zdjęcie
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
obrazek
Kliknij obrazek, aby powiększyć
jak widać jest poklejona z każdej strony - póki ktoś nie kupi ze znajomych to nie zrobię "recenzji" czy cuś.
Na chwile obecną byłą jedna próbna i ktoś się szarpnął ;) i nie ma - jak przyjdą dam znać zainteresowanym.

ODPOWIEDZ