Wolf Eyes AK6

Nieco przeterminowane wieści ;)

Moderatorzy: midi, DNF, krzycho_, kodi, lennin, pawelsz, df, ElSor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
wolfj23

Wolf Eyes AK6

Post autor: wolfj23 »

Wolf Eyes AK6
Obrazek
oto link www.wolf-eyes.com/product/AK6%20Detail.html

i jeszcze specyfikacja z powyższej strony
Model: AK6
LED: 4 in 1 LED
Max Output: 700 Lumens
Reflector: OP aluminum reflector
Material: aircraft aluminum alloy
Finish: HA III Military grade hard anodized
Battery: 6 x AA battery (Alkaline, Ni-MH, Li-FE)
Switch: Rapid switch between Morse-on and lock-on with over 50,000 times life cycle.
Waterproof: IPX-8 standard
Dimension: Bezel diameter 45.7mm, body diameter 39mm, Overall length 192mm
Weight: 345g
Operation Temperature: -25℃-60℃
Output & Runtime:
- With 6 x Li-Fe AA Battery:
300lumens(5.5hrs)->100lumens(12.5hrs)->18lumens(66hrs)->650lumens(2.5hrs)-> strobe->SOS

Nie wiem czy to jakiś super news :| ale zauważyłem że pojawiła się alternatywa dla ITP A6 Polestar. Wolf Eyes AK6 ;-) czyli coś w sam raz dla Wolfa :P Tryby wg mnie ciekawsze bo jest 50% (300lumens) ;) Zasilanie to też 6xAA... reflektorek jednak wąziutki :( ciekawe jak się ten osram skupia ?? i jak będzie z zasięgiem :)
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
Awatar użytkownika
Pikom

Post autor: Pikom »

Dzięki za newsa :)
Ciekawe światełko, ale czy alternatywa dla A6 to się okaże jak będzie znana cena w PL...

A swoja drogą to refek nie jest taki znowu wąski - po prostu body jest szerokie ;) Wolf - szerokość w refku (ze strony producenta) to 45,7mm a A6 (zmierzone) 44mm "u wylotu" czyli bez radiatora.
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
wolfj23

Post autor: wolfj23 »

A to jednak "sporo" większy :grin: rzeczywiście wygląd mnie trochę zmylił jesli dioda jest odrobinkę mniejsza od CREE to może i zasięg będzie większy :) żeby tylko cena nie była odstraszająca :) to może wreszcie zdecyduję się na coś 4 chipowego jeśli portfel pozwoli :/
szczęśliwy posiadacz: Fenix LD10 (Cree XR-E Q5) + Diffuser Tip + LD20 body | Fenix E01 | TrustFire F20 (XR-E) | Bocialarka (SSC P4) | Quark Mini AA (Cree XP-G R4 neutral tint 4C/4D) | MagLite 2D | Mag 2C+ (Cree XM-L T5 4B)
ODPOWIEDZ