TANK007 TR01

Nieco przeterminowane wieści ;)

Moderatorzy: midi, DNF, krzycho_, kodi, lennin, pawelsz, df, ElSor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jezjacek
Kontakt:

TANK007 TR01

Post autor: jezjacek »

Pojawiła się ciekawa latarka na DX. link
Sterowana pierścieniem, możliwość ładowania bez wyjmowania akumulatora. Na diodzie XP-G ale podają jakoś mało lumenow. Pełen komplet z ładowarkami i aku, w zwiazku z tym trochę droga.
Awatar użytkownika
Fluxor

Post autor: Fluxor »

Przesadzili z cena. Po co te gniazdko do ladowania? Jeszcze w takim kolorze, razacym po oczach. Kojarzy mi sie to z produktami jakie sprzedawali kiedys ruscy na targach. Musialo sie ladnie swiecic, byc duzo zlotego i srebrnego. Loga firmowe odstraszaja. Plastykowy znaczek przyklejony do body. Lepiej wygladaloby namalowane farba. Znaczki na pierscieniu niedosc ze krzywo to wiekszych juz nie daloby sie zmiescic. Ciekawe czy wlacza sie to tym przyciskiem u gory czy ma kolejny w zakretce?
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
jezjacek
Kontakt:

Post autor: jezjacek »

Nie podzielam Twojego złego odbioru estetycznego latarki, ale przyznam, że Jet to to nie jest. Dla mnie wygląd jest do zaakceptowania, wymiary też. Gniazdko do ładowania jest bardzo przydatne bo nie trzeba rozkręcać (choć można) do ładowania. W opisie jest mowa o dwóch wyłącznikach ale też nie wiem czy chodzi o ten w pierścieniu czy jest jeszcze w zakrętce (ale to już byłyby trzy). Ale cena jest koszmarna jak na DX oczywiście.
ODPOWIEDZ