Maritex jedynym przedst. CREE

Nieco przeterminowane wieści ;)

Moderatorzy: midi, DNF, krzycho_, kodi, lennin, pawelsz, df, ElSor

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Calineczka
Site Admin
Kontakt:

Maritex jedynym przedst. CREE

Post autor: Calineczka »

cyt:
Miło nam poinformować, iż firma MARITEX poszerzyła i zacieśniła zakres dotychczasowej współpracy ze światowym liderem technologii LED -amerykańską firmą CREE, zostając jedynym lokalnym autoryzowanym dystrybutorem diod LED produkcji CREE zarówno typu High Power oraz High Brightness.

Dodatkowo nasza stała oferta handlowa będzie się systematycznie poszerzała o gotowe moduły LED typu: LED + MCPCB; LED + MCPCB + SOCZEWKA; LED + MCPCB + SOCZEWKA + RADIATOR.
Na indywidualne życzenie klienta możemy opracować dowolny moduł i dowolną płytkę MCPCB.
Awatar użytkownika
yano

Post autor: yano »

Calineczka, może by tak nawiązać z nimi jakąś współpracę na forum :?: :roll:
pozdrawiam
dziękuję
i do widzenia
yano
Awatar użytkownika
greg
Kontakt:

Post autor: greg »

Wszystko fajne, tylko informacje podawane w ich sklepie są nieaktualne. Towar niby jest w magazynie, a w rzeczywistości dopiero na zamówienie za jakiś czas...
Sterownik extended v3.5 HE <klik>
Instrukcje sterowników w PDF <klik>

kontakt: info(at)krypton(dot)pl
(podstawić @ i . w stosowne miejsca)
Awatar użytkownika
leszekw

Post autor: leszekw »

Zamawiałem u nich może ze dwadzieścia razy i towar był już na drugi dzień u mnie bez najmniejszego problemu

PS. To chyba w Lediko trzeba czekać aż oni zamówią
Pozdrawiam,
Leszek W.
Awatar użytkownika
Calineczka
Site Admin
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

ja dotychczasowe kontakty z Maritexem sobie chwalę.... ;)
Awatar użytkownika
midi

Post autor: midi »

Potwierdzam, Maritex jest całkiem ok, natomiast Lediko to jakieś nie porozumienie, fakt że zamawiałem może 3-4 razy jednak za każdym razem czekałem dłużej niż 2 tygodnie, tłumaczyli zawsze że na terenie swojego magazynu mają In Post i korzystają z ich usług. Tak czy inaczej z Wrocławia do Radomia nie jest tak daleko jak do Chin jednak szybciej nie raz przychodzą paczki z DX niż od nich.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Bartolo

Post autor: Bartolo »

Jeżeli chodzi o Maritex to jak mają "na stanie" to jest bardzo szybko, ale już jak chce się coś producenta którego dystrybuują, a tego nie mają to zazwyczaj jest dla nich duży problem nawet żeby wysłali zapytanie ofertowe :( , a co dopiero ściągnąć to do nich/od nich. Dlatego można ich chwalić za ceny diod Cree, szybką wysyłkę, ale nic poza tym.
This right here, has been cer-ti-fied,
for years.. ahhhahhh-ah-ah-ah-ah-ah
He's got soul up in his blueprint, and he's ready to vocalize
So we, passin the mic your way, come on testify..
mkorbel

Post autor: mkorbel »

Ja także sobie bardzo chwalę MARITEX, oprócz LED firmy CREE mają także szeroki wybór zasilaczy oraz soczewek, a sama forma sklepu internetowego jest także bez zastrzeżeń.
Co do wysyłki nie mam doświadczenia bo odbiór osobisty jest bez zastrzeżeń :)
Pozdrawiam,
Michał
Awatar użytkownika
Hans Trans

Post autor: Hans Trans »

MARITEX ujął mnie sposobem pakowania fantów: wszystko w osobnych, nadmuchanych i zgrzanych woreczkach z etykietką, bardzo praktyczne. A Lediko nie jest sklepem wysyłkowym, zarabia raczej na dużych kontraktach na wykonanie lub modernizację oświetlenia i nie bawi się w cykanie po soczewce. Zarobek w tego przecież niewielki, zwłaszcza, jak się ma tylko kilkanaście pozycji do zaoferowania, a nie dziesiątki tysięcy jak DX ;)
Awatar użytkownika
swietlik

Post autor: swietlik »

MARITEX ma także ujmująco uczynnych handlowców (przynajmniej w moim doświadczeniu). Akurat jedna pozycja z zamówienia nie dała się zrealizować. Zapytali tylko, czy powiadomić gdy towar znowu będzie. I rzeczywiście, jakieś 3 tygodnie później miły telefon z zapytaniem wysyłać czy pakować do odbioru osobistego? :) A akurat ten drobiazg był wart kilka złotych, więc kokosów na tym nie zrobili a po doliczeniu kosztu telefonu do mnie pewnie byli stratni... Nie ukrywam, lubię ich, ale mam podstawy.
wkliw

Post autor: wkliw »

Ja też sobie chwaliłem ale od pewnego czasu mam problem ze składaniem zamówienia.
Próbuję się logować do sklepu online i nie da się wyskakuje że nie poprawne dane, no to próbowałem założyć nowe konto bo myślałem że moje dane wygasły czy coś. Mail aktywacyjny przyszedł wszystko ok ale dalej nie dało się zalogować no to napisałem Mail do admina sklepu. I żadnej odpowiedzi nie dostałem. I tak się zastanawiam może u mnie coś nie "halo" jest ?
Mag 5D sst50 / romisen RC-C8 mod xpg / romisen RC-A4 / TIROSS mod xpg + regina /wydumka 2x18650+ XM-L + ref SMO // Mag Solitaire nichia 5mm / UniqueFire UF-DT1 Mod XM-l / "coś" 2x 16340 z xre q5 i refem SMO /UltraFire WF-501B xpg + ref SMO
Maritex

:)

Post autor: Maritex »

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów!

Od tej pory firma Maritex postara się uczestniczyć aktywnie w miarę możliwości i służyć pomocą również na forum.

Dziękujemy za wszystkie pozytywne komentarze, zawsze staramy się aby klient był zadowolony niezależnie od wielkości zamówienia. Nasza współpraca z firmą CREE przebiega bardzo pomyślnie a co z tym związane będziemy w stanie zawsze dostarczać dla odbiorców w Polsce a w tym forumowiczów najlepsze ceny. Niestety rynek Polski nie jest tak duży jak inne rynki dlatego z przyczyn czysto praktycznym nie jesteśmy w stanie trzymać całego asortymentu każdego producenta dlatego w tej kwestii prosiłbym o niewielką wyrozumiałość.
DNF

Post autor: DNF »

Witamy Maritex na forum :)
Zapraszamy do uczestnictwa na forum oraz liczymy na owocna wspolprace :)
Pozdrawiam
DNF
Awatar użytkownika
midi

Post autor: midi »

Miło nam bardzo że Maritex u nas zawitał.
Pozdrawiam.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ