...dwoma kotami ;-)

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Awatar użytkownika
Fluxor
Posty: 2549
Rejestracja: wtorek 16 gru 2008, 12:17
Lokalizacja: Opole

Post autor: Fluxor »

Nie rozumiem czemu Calineczka dbasz o linie kota? Jak troche przytyje to nic mu sie nie stanie. Jesli to dzialko ma lac woda w kuchni to co zrobic z rozlana woda? Jesli koty beda cala noc lazic to rozleje tyle ile bedzie w zbiornik, drozsze bedzie potem naprawianie mebli i wszystkiego co udalo sie zalac.
http://specjalistycznyspecjalista.blogspot.com/
POST MOŻE ZAWIERAĆ LOKOWANIE PRODUKTU
Awatar użytkownika
igi
Posty: 834
Rejestracja: środa 06 lut 2008, 08:01
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: igi »

Może zamiast wodą niech działko atakuje sprężonym powietrzem ;)
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 26 mar 2009, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz/W-wa

Post autor: Volt »

hehe żeby podmuch powietrza zrzucał je ze stołu :D tylko czy sprężarka nie hałasowała by za bardzo?

Pikom, rzeczywiście pompka od spryskiwacza jest pod względem cieknięcia znacznie lepsza, nie wiem czemu ale zawsze wydawało mi się, że są one znacznie droższe, dlatego szukałem czegoś innego.
Midi custom @ XM-L :: RC-G2 @ 15880 1/2/3 AA :: UF C3 @własny driver :: Tank007 E06 :: UF A10 :: UF C1 :: Solarforce Skyline 2 @ 4xAMC :: Skyline 1 :: XTAR A01
Awatar użytkownika
midi
Posty: 1208
Rejestracja: niedziela 20 sty 2008, 21:04
Lokalizacja: Radom

Post autor: midi »

...piiii... trzeba by alfa zaprosić do domu, pamiętacie ten film? Z tego co pamiętam to jego przysmakiem były koty :twisted: , on by porządek zrobił. A czasem ostre strobo z latarki na nie nie działa? Wtedy skutki uboczne ograniczyły by się do błysków dochodzących z kuchni, sprawdź ten patent ale zapewne większego wrażenia to na nich nie będzie robić, pewnie przyzwyczajone do takich atrakcji :wink: . W nocy były by błyski a pod nieobecność można by je jakimś ostrym dźwiękiem odstraszać.
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, są tylko i wyłącznie moją własnością, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

Tia... dochodzimy powoli do sytuacji, gdy okaże się, że trzeba połączyć płoszenie wodą, lekkim prądem (po rozlanej wodzie...), dźwiękiem, światłem, zapachem i jeszcze sprężone powietrze lub mechaniczna łapa zgarniająca szkodniki z blatu kuchennego...
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 26 mar 2009, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz/W-wa

Post autor: Volt »

może prościej na noc i pod nieobecność zamykać drzwi od kuchni? :mrgreen: :mrgreen:
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

paragon pisze:może prościej na noc i pod nieobecność zamykać drzwi od kuchni? :mrgreen: :mrgreen:
Eeeee... może by i było prościej, gdyby były drzwi... :roll:
Pozdr.
Pikom
Miodosław
Posty: 601
Rejestracja: piątek 16 lis 2007, 14:22
Lokalizacja: Świnoujście

Post autor: Miodosław »

Myślę, że po tych wszystkich pomysłach należałoby ... nakazać przeczytanie kotom tego wątku! Na pewno odechciałoby im się rozrabiać! :-D
Dubito ergo sum!
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Paragon, dzięki za szybkie zajęcie się eksperymentami, hehe ;-)
Pikom-dzięki, to chyba zostanie najlepsze rozwiązanie, chyba, że uda mi się namierzyć super pistolet na wodę, obawiam się jednak, że przez neta będzie ciężko.Pompki to i tanie, i szybkie rozwiązanie.No i dwie dysze, szeroki kąt rażenia, hehe...
Fluxor, jeśli nie wiesz dlaczego dbam o linię kota to Ci nie wytłumaczę.Nawet nie próbuję.
A ilość wody w zbiorniczku mogę ograniczyć. przypuszczam, że pierwsze lekcje będą bardzie mokre...potem raczej będa unikały terenu.
Specyfiki chemiczne na kocicę nie działają, na kotku nie trenowałem. Kiedyś próbowałem oduczyć ją sikania po kątach jak była mała.Chemią ze sklepu i domowymi, "sprawdzonymi" sposobami. Nawet na moich oczach zaraz po spsikaniu pewnego miejsca poszła w nie i zaczęła dolewać swoich zapaszków.....tak więc mam kota głuchego i kocicę bez powonienia ;-)
Drzwi do kuchni nie mam ;-)
Nie wiem od czego zacząć, od Allegro i kliknąć w kup teraz na spryskiwacze/pompki czy od...nauki czytania kotów....chyba "kup teraz" będzie szybsze ;-)
foxx
Posty: 134
Rejestracja: wtorek 20 sty 2009, 15:07
Lokalizacja: Czeski Cieszyn ;)

Post autor: foxx »

no, zalezy na ile zalezy ci na kotach a na ile na innych rzeczach ;)
(zaraz mi do mordercy wydaja...)
Obrazek
http://www.gamo.com/portal/international/rifles

a nie wystarczylo by niechcacy zostawic drzi na ulice otwarte naprzyklad? ;)
Tikka XP @ XP-G R5 NW | Akoray K106 @ XP-G R4 NW| Trustfire S-A2 | iTP EOS A3
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 26 mar 2009, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz/W-wa

Post autor: Volt »

tak, tak, foxx, też pomyślałem o jakimś elektrycznym karabinku asg :twisted: (taka automatyczna ruchoma wieżyczka strzelnicza :D) ale cali chce te koty chyba jedynie PRZEPŁOSZYĆ a nie posiniaczyć/przedziurawić/pozbawić oczu/połamać. Z resztą to niebezpieczne dla domowników by było (jesz sobie coś a tu nagle seria w kartofelki na twoim talerzu :mrgreen: ...w najlepszym przypadku)

Z resztą skoro zdecydował się na koty to znaczy że mu na nich (w pewnym stopniu przynajmniej) zależy, tak to już pewnie dawno by je komuś wydał
foxx
Posty: 134
Rejestracja: wtorek 20 sty 2009, 15:07
Lokalizacja: Czeski Cieszyn ;)

Post autor: foxx »

jasne, gdyby ich nie cchcial to juz dawno by je wywalil...
troche humorystycznie podszedlem do sprawy, bo rozbawil mie ten watek na swiatelkowym forum w sekcji "mam problem" :)
Tikka XP @ XP-G R5 NW | Akoray K106 @ XP-G R4 NW| Trustfire S-A2 | iTP EOS A3
Awatar użytkownika
Volt
Posty: 408
Rejestracja: czwartek 26 mar 2009, 21:40
Lokalizacja: Bydgoszcz/W-wa

Post autor: Volt »

Calineczka, a próbowałeś już jak reagują na jakieś strobo z latarki? wątpię, że się wystraszą, ale spróbować można, może jakieś epileptyczne są ;)
Midi custom @ XM-L :: RC-G2 @ 15880 1/2/3 AA :: UF C3 @własny driver :: Tank007 E06 :: UF A10 :: UF C1 :: Solarforce Skyline 2 @ 4xAMC :: Skyline 1 :: XTAR A01
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

do strobo z latarki się przywyczaiły :razz:
Wczoraj w 20s zeżarły pesto tuńczykowe.Obiad szlag trafił. Uczyłem je potem pływac w wannie.Nadal włażą do kuchni.
Wczoraj kupiłem w samochodowym zestaw zbiorniczek+pompka+dysze, rurki, zaworek....postaram się na dniach złożyć. Dam znać ;-)
LitVuS
Posty: 9
Rejestracja: sobota 23 maja 2009, 15:10
Lokalizacja: Brzeg / New World

Post autor: LitVuS »

Zamykaj (wstaw) drzwi do kuchni... xD <rotfl>
ODPOWIEDZ