Solarforce S2200

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
Awatar użytkownika
ologda
Posty: 356
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2012, 08:38
Lokalizacja: Gdańsk

Solarforce S2200

Post autor: ologda »

Cześć . Elektryk mówi, że chyba padła elektronika. Gdzie naprawić S2200, pomóżcie kto wie? Super gdyby w Trójmieście
Ostatnio zmieniony środa 27 lis 2019, 22:50 przez ologda, łącznie zmieniany 1 raz.
Największa latarka świata( fotka)
4metry wysokości

Idę w stronę światła
Awatar użytkownika
ologda
Posty: 356
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2012, 08:38
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Solarforce S2200

Post autor: ologda »

Podbijam , jeśli nie z Trójmiasta , to prześlę latarkę do "ocenienia " czy można ją naprawić . Tylko do kogo :-)
Największa latarka świata( fotka)
4metry wysokości

Idę w stronę światła
Scenic
Posty: 361
Rejestracja: niedziela 20 lip 2014, 14:54
Lokalizacja: Polska

Re: Solarforce S2200

Post autor: Scenic »

Nie wiem jak ten model ale naprawiam sobie latarki różne jak mam wolny czas i większość latarek jest tak klejona ,że ciężko cokolwiek naprawić A jak już to i tak nie ma driverów zastępczych :sad:


Proste naprawy typu spalona dioda/ odlutowana część drivera to jeszcze można ogarnąć. Oczywiście części sterownika też nie ma gdzie zakupic . Typu układu procesora.




Najlepiej pisać do producenta Np. fenix bez problemu wysyła części zamienne.
Awatar użytkownika
pietros
Posty: 1610
Rejestracja: niedziela 09 cze 2013, 19:39
Lokalizacja: Grudziądz

Re: Solarforce S2200

Post autor: pietros »

Może napisz do grega, memberlist.php?mode=viewprofile&u=647&s ... 6bd5d54da0 myślę, że powinien pomóc.
marchewkowy sok
Posty: 68
Rejestracja: poniedziałek 16 sty 2017, 15:54
Lokalizacja: Śląsk

Re: Solarforce S2200

Post autor: marchewkowy sok »

Scenic pisze: środa 16 wrz 2020, 21:50 Najlepiej pisać do producenta Np. fenix bez problemu wysyła części zamienne.
Producent już nie istnieje od dobrych kilku miesięcy. Ta latarka nie jest klejona, driver jest przykręcany.

Zastępczego drivera raczej się nie znajdzie, więc jedyną opcją pozostaje zrobić coś „na kanapkę‟.

Ten driver to chyba jedyna i najlepsza opcja. Powinien wejść bez problemu.
Scenic
Posty: 361
Rejestracja: niedziela 20 lip 2014, 14:54
Lokalizacja: Polska

Re: Solarforce S2200

Post autor: Scenic »

Możesz ją podesłać do Mnie to zobaczę. Ale nie mam drivera zastępczego . Trzeba by kupić.
ODPOWIEDZ