Problem z Convoy S21A - świeci tylko na 0,1%

Coś Ci się zepsuło? Nie chce działać jak powinno? Opisz dokładnie swój problem a postaramy się pomóc...
piotrek_lpu
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 27 lip 2017, 21:36
Lokalizacja: Puławy

Problem z Convoy S21A - świeci tylko na 0,1%

Post autor: piotrek_lpu »

Cześć

Kupiłem jakiś czas temu latarkę Convoy S21A - z oficjalnego sklepu aliexpress, z ogniwem samsung (też z tego sklepu). Tydzień temu odebrałem paczkę i latarka była dla mnie zadowalająco dobra. Nie potrzebowałem nic innego, spełnia moje wszelkie oczekiwania. Natomiast pojawił się problem. Wczoraj wsadziłem ogniwo do ładowarki - LiitoKala Lii-PD4. Po naładowaniu ogniwa i ponownym umieszczeniu go w latarce świeci ona tak jakby tylko na trybie 0,1%. Mam ustawioną pierwszą grupę trybów czyli 0.1%, 1%, 10%, 35%, 100%, strobo, biking, battery-check. Na każdym z nich latarka świeci tak samo, na trybie strobo i biking nie miga. Miga dopiero na battery-check. MIga 5 razy. Ogniowo sprawdzone, napięcie ok, sprawdziłem na innym ogniwie - latarka zachowuje się tak samo.
Na grupie fb polecono mi rozkręcić sterownik bo może coś się poluzowało ale tylko powyginałem wkrętaki - tak mocno to jest zakręcone, że nawet moje chlebowe łapy nie dają rady tego odkręcić.
Co mogło pójść nie tak? Latarka była użytkowana "biurowo". Czyli noszona w kieszeni kurtki, nie chodziłem po mrozie jedynie co to z domu do auta i kurtka w szafę w firmie. Zero ekstremalnych warunków. Nie upadła, nie zalana, nie leżała w śniegu, nie bawiły się nią dzieci, nikt nie naciskał 300 razy na minutę przycisku... Po prostu po wyjęciu aku i wsadzeniu naładowanego zdechła...
Obrazek - latarka świeci w tej chwili tak jak na zdjęciu.


dodatkowo film:
https://youtu.be/t8YxeJZ4ybE

Czy ktoś może mi powiedzieć co tu się stało?
Reklamował ktoś z Was coś na aliexpress? Nigdy nie miałem takiej sytuacji.
Kniapas
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 14 mar 2021, 05:05

Re: Problem z Convoy S21A - świeci tylko na 0,1%

Post autor: Kniapas »

Hej, mam dokładnie taki sam problem. Napisałem do oficjalnego sklepu convoy na Ali, póki co czekam na odpowiedź :/
ODPOWIEDZ