Zakup latarki nurkowej - co sądzicie ?

Strefa mokra... ;)
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Faktycznie, jakoś przeoczyłem, że nurek o kolory pyta i chciałem innym przybliżyć temat.
Myślę, że "wygra" latarka z przewagą mocy w prążkach zielonych i niebieskich. Czerwone i tak szybko woda "zje".
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
wiecznychlopiec
Posty: 19
Rejestracja: środa 19 lis 2014, 14:58
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: wiecznychlopiec »

mam podobne odczucia do twoich - hidy lepiej przebijaja sie przez wodny "syf" polskich warunkow niz ledy, aczkolwiek to tylko obserwację tego co mają inni, led o podobnej mocy do hida np. 21 W szybciej się rozprasza

@maciex93
masz może fotki? mam spore trudności z przeszukiwaniem forum żeby cos odnaleźć, normalny przycisk szukaj nie pozwala na wyszukiwanie tematow, albo ja ułomny jestem u nie umiem z niego korzystać
Awatar użytkownika
maciex93
Posty: 2886
Rejestracja: sobota 14 sty 2012, 18:59
Lokalizacja: Śląsk

Post autor: maciex93 »

Obrazek

Trzeba wykręcić pigułę, to co na zdjęciu up.
Jest ona klejona, dlatego trzeba grzać.
Wykręca się w stronę przeciwną do ruchu wskazówek zegara.
Po wykręceniu będziesz miał dostęp do diody i sterownika.

Obrazek

Można też dostać się do szybki i reflektora odkręcając koronę głowicy, na foto ją zaznaczyłem.

[ Dodano: 26 Listopad 2014, 20:31 ]
Może by warto wydzielić posty o modyfikacji latarki tecline us-15 do osobnego tematu, począwszy od tego postu http://www.swiatelka.pl/viewtopic.php?p=165161#165161?
Taka prośba do modów ;)
Nie wyrażam zgody na wykorzystywanie moich zdjęć w jakiejkolwiek formie bez mojej wiedzy, szczególnie nie życzę sobie czerpania za ich pomocą korzyści finansowych przez osoby trzecie.
ODPOWIEDZ