Latraka Nurkowa***

Strefa mokra... ;)
michel_olecko
Posty: 1
Rejestracja: niedziela 06 lip 2008, 17:55
Lokalizacja: Olecko
Kontakt:

Latraka Nurkowa***

Post autor: michel_olecko »

Witam Wszystkich na Forum:)
\
Pisze do was na forum bo mam mały problem przy budowie własnej latarki nurkowej od podstawa. Potrzebuje gniazda do ładowania latarki na obudowę z odgazowanie ,plus do tego zaślepka do uszczelnienia na czas nurkowania (zwykła podłużna nakrętka taki jak to można nazwać korek z oringiem jak w automacie) .Wiem że takie gniazda są dostępne tylko zadaje sobie pytanie gdzie można je dostać? i ile one może kosztować (są to gniazda stosowane do latarek nurkowych takich już profesjonalnych gdzie są dwa stopnie karnister i palnik na przewodzie)Może wytłumaczę jak to wygląda : jest to gniazdo z gwintem ,środek tego gniazda jest ruchomy siedzi tam tak jakby to można było by nazwać ruchoma sprężynka ,która porusza sie pod naciskiem góra ,dół kiedy wkładamy bolec od ładowania) Pasuje do niego typowa ładowarka z bolcem 12V.Jest u nas w klubie jedna latarka z taki właśnie gniazdem tylko nikt nie wie gdzie takie gniazdo można dostać:/ Czekam na waszą pomoc może wy wiecie coś więcej na te tematy ,bo ja już niestety nie mam pomysłów i nie wiem gdzie tego szukać .Pozdrawiam Michel

PS. Mam tu fotkę takiego złącza może coś ona komuś pomoże. Pochodzi ona ze strony bulbonsystem
Załączniki
5.JPG
5.JPG (77.68 KiB) Przejrzano 4891 razy
Awatar użytkownika
Calineczka
Posty: 7578
Rejestracja: niedziela 11 lis 2007, 20:19
Lokalizacja: Wejherowo
Kontakt:

Post autor: Calineczka »

Niestety, nie widzialem.
Proponuje napisac do firm z czesciami elektronicznymi, zapytac.Przychodzi mi do glowy np. Kondrad Elektronik, kiedys na cos mi odpowiadali, sprobuj tez moze w FARNELL-u zapytac. JAk nie pomoze-daj mi znac.
Awatar użytkownika
m-blue
Posty: 385
Rejestracja: czwartek 31 lip 2008, 02:39
Lokalizacja: Częstochowa

Post autor: m-blue »

koniecznie chcesz takie gniazdo?
moze kup loli u zbyszka stychno, albo u bartka gryndy?
www.gralmarine.pl
www.loladiving.pl
Pozdrawiam,
Michał
ODPOWIEDZ