Dobra cena - dobre zmiany (?)

...sprawy techniczne i organizacyjne dotyczące forum...propozycje, uwagi, wnioski, pochwały ;-)...etc
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Chyba kolego nie zdajesz sobie sprawy że wiele osób nie ma zielonego pojęcia jak wymazać refa. Baa, często jest to niemożliwe bo są to skrócone wersje i babranie się z tym jest bez sensu.
Awatar użytkownika
Ebola
Posty: 973
Rejestracja: czwartek 17 maja 2012, 22:39

Post autor: Ebola »

Dziubek, Kolego, masz rację bo sam nie potrafię tego zrobić. Z tym że reflinki nigdy mi nie przeszkadzały. Ja na tym nic nie tracę więc czemu ktoś ma nie zyskać? To tak samo jak z 1% podatku. Ale o tym pisałem już niejednokrotnie.
Awatar użytkownika
Dziubek
Posty: 1733
Rejestracja: czwartek 07 sie 2014, 21:53
Lokalizacja: Łódź
Kontakt:

Post autor: Dziubek »

Temat założyłem z nadzieją o nie spamowanie wątku dobrej ceny pytaniami, ale widać wyszło inaczej. Co do refów, mnie one są obojętne, ale jak ktoś je już wstawia to wypadało by poinformować o tym. Takie moje zdanie.
Dalej podtrzymuję zdanie o modyfikacji całkowitej tematu dobra cena.
kisi
Posty: 743
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2007, 08:41
Lokalizacja: Bielsko-Biała

Post autor: kisi »

Choć założycielem jest Bocian (przepraszam jeśli się mylę) i pewne zasady może forsować wg swojej wizji to jednak jest ono dla ludzi i żyje dzięki nim. Aktualnie jest dość dużym organizmem i każda zmiana niesie konsekwencje. Zniszczyć łatwo ale odbudować się już nie da jak ludziska się poprzenosza.

Pamiętam jak na początku padła propozycja aby konta użytkowników którzy się nie są aktywni (ale nie martwi) usuwać. Dobrze że tego nie uczyniono :)
tnt_gt
Posty: 576
Rejestracja: sobota 06 mar 2010, 13:50
Lokalizacja: Piła

Post autor: tnt_gt »

Analizując linki, "zaśmiecające" wątek "Dobra cena", doszedłem do wniosku, że prawie wszystkie pochodzą z Gearbest'a.

Dlatego też wszyscy chętni na promocje, powinni założyć sobie konta na Gearbest'cie i śledzić te promocje.

I wilk syty (promocje dla łowców promocji) i owca cała (mniej "śmieciowych" linków/reflinków na forum).
GT Rulez ale teraz czas na CUBE
ODPOWIEDZ