[S] Ogniwa VariCore INR26650A 5100 mAh protected

Dział handlowy przeznaczony do umieszczania ofert związanych ze sprzedażą latarek i niezbędnych akcesoriów do nich. Tutaj również można oddać coś za darmo albo zaoferować usługi związane z oświetleniem.
ODPOWIEDZ
Tomeqp

[S] Ogniwa VariCore INR26650A 5100 mAh protected

Post autor: Tomeqp »

Dzień dobry,

Na sprzedaż dwa ogniwa 26650 firmy Varicore o pojemności 5100 mAh z zabezpieczeniem.

Opis
Ogniwa nowe, zrobiły 3 cykle ładowania w celu pomiaru ich rzeczywistej pojemności. Oba wyszły około 5200 mAh. Szły do mnie tak długo, że już dawno przestały mi być potrzebne. Mają naklejone numery "1" i "2". Można oderwać, przemyć IPA i śladu nie będzie po naklejkach.

Gdzieś czytałem, że VariCore to to samo co Liitokala, ale kto ich tam wie. Opinie mają dobre, parametry zgodne z deklaracjami. Prąd maksymalny 8 A tak jak napisane na ogniwach. Mają wystający plus i szeregowo jest dobry styk. Przez zabezpieczenie są dość długie - 70 mm. W Convoya L6 wchodzą bez problemu.

Zdjęcia
Obrazek Obrazek

Cena i wysyłka
Za dwie sztuki 40 zł + koszt wysyłki. Nie zarabiam na tym ani grosza. Sprzedaję tylko dlatego, że nie są mi potrzebne.

Możliwe formy wysyłki:
- Kurier 20 zł
- Paczka pocztowa priorytetowa 16 zł
- Paczkomat 15 zł

Jak ktoś wymyśli jakąś tańszą formę wysyłki i mi wytłumaczy jak nadać to też może być. W list nie wejdzie, bo powyżej 20 mm grubości kosztuje tyle co paczka.

Uwagi
Kontakt ze mną przez PW. Chętnie odpowiem na dodatkowe pytania. Płatność z góry, przelewem na konto bankowe w Polsce.
Pozdrawiam

Tomeqp

Post autor: Tomeqp »

Aktualne
Pozdrawiam

ODPOWIEDZ