[S] H4 LED Soczewka, bez oślepiania, bez przerabiania.

Dział handlowy przeznaczony do umieszczania ofert związanych ze sprzedażą przedmiotów niezwiązanych z latarkami i oświetleniem. Tutaj również można oddać coś za darmo albo zaoferować usługi nie związane z oświetleniem.
ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
skaktus

[S] H4 LED Soczewka, bez oślepiania, bez przerabiania.

Post autor: skaktus »

Witam.

Mam do sprzedania zestaw 2 soczewek, z mocowaniem do gniazda H4, które przy montażu nie wymagają przerabiania reflektora itd. Wkłada się je do lampy jak zwykłe żarówki.

Zakupione na aliexpress jako ciekawostka, do zabawy i testu. Przejechałem na nich około 1000 km czyli mają za sobą jakieś 13 - 15 godzin pracy.

Cechy szczególne - jedne z niewielu, które mają wentylator oraz światła długie realizowane na bazie 6 ledów, gdzie po 3 sztuki są skierowane w lustro w fabrycznym reflektorze. Nowsze modele, mają chłodzenie pasywne i tylko 3 ledy świecące w dół reflektora. Efekt - gotowanie ledów + światła długie o zasięgu kilku metrów.

Parametry - przy zasilaniu 12,5V, światła mijania pobierają około 1,65A natomiast mijania i długie około 2,05A. Całość wykonana z aluminium, w trakcie pracy główny korpus jest gorący, wentylator wraz z radiatorem prawidłowo odprowadzają ciepło. Pod ledami założona nowa pasta zamiast sylikonowej. W fabrycznych przetwornicach były odlutowywane przewody do sprawdzenia parametrów itd. Barwa w okolicach 5000K. Białe światło bez niebieskiego itd.

W zestawie:

-2 sztuki soczewek
-2 sztuki wentylatorów
-pudełko

Cena 150 zł + kw, najlepiej paczkomat. Wówczas wysyłka w przeciągu 24h. Mogę nadać pocztą, ale ze względu na pracę, może się to wydłużyć do mojego najbliższego wolnego.

Poniżej foto mojego autorstwa całego zestawu i fotografia jek ten zestaw świeci w rzeczywistości.

Obrazek

Obrazek

Jeśli masz pytania, propozycje, pisz.
ILPT

ODPOWIEDZ