FastTech

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
krzycho_
Posty: 2187
Rejestracja: piątek 08 maja 2009, 18:40
Lokalizacja: Poznań

Post autor: krzycho_ »

Też zauważyłem że po nowym roku lecą w kulki, w zeszłym roku nie było problemów teraz wszystko niby "in stock" a wysyłka trwa nawet 10dni .
elektroda.pl
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Może kiedy pracowali, na bieżąco byli wstanie kontrolować stany magazynowe, kiedy ma się 2 tygodnie przerwy a zamówienia spływają to potem trudno się połapać, czego ile się ma. Możliwe, że ich system nie synchronizuje zliczania zakupów ze stanem magazynowym.
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

Aktualnie odradzam zakupy na Fasttech. Zamówienie zlozone 3 lutego wysłano dopiero 13 lutego a do tej pory numer do śledzenia przesyłki ma status "Informacja otrzymana" (opcja wysyłki przez Singapore Post)
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Moje zamówienie 4 razy pojawiało się i znikało z systemu pocztowego. Jaja jak balony. Chyba wyślę im list.
Awatar użytkownika
LightLover
Posty: 267
Rejestracja: sobota 16 maja 2009, 19:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LightLover »

Zbychur, to bardziej kwestia serwera poczty. Czasami jest problem z dostępem do ich bazy.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

LightLover, Zgoda, już jest w systemie znowu, ale zamówione 06.02 i jeszcze fizycznie nie ma paczki na poczcie tylko tracking w systemie od 17.02, przesadzają, chyba będę musiał dać im urlop na jakiś czas. :mrgreen:

W banggood czekałem na restocking sterownika i napisali o tym, przesyłka z elementami które były na stanie dziś będzie u mnie prawdopodobnie, a sterownik drugą paczką z trackingiem idzie bo pojawił się u nich już na stanie i nadany został następnego dnia. Zamówione dzień później niż fasttech. Dostałem jeszcze dodatkowych 100 punktów w ramach rekompensaty, a sterownik za jedyne 8$, trochę inne podejście do klienta.
flojd
Posty: 134
Rejestracja: niedziela 01 gru 2013, 22:10
Lokalizacja: Skierniewice

Post autor: flojd »

Moje, po upomnieniu pisemnym i 10 dniach czekania, otrzymało status shipped. Fotka paczki pojawiła się, więc może to nie kit.. Pytanie jeszcze kiedy faktycznie wyślą. :) Tak, czy inaczej rezygnuję z kolejnych zakupów na FT. Nawet jeśli paczka z 05.02 przyjdzie dzisiaj(sledzenie pocztowe na to wskazuje) to i tak wolę nie ryzykować, że kolejne następne zamówienie trafi w jakiś bałagan. :-|
ptja
Posty: 2413
Rejestracja: poniedziałek 31 gru 2012, 12:44
Lokalizacja: Łódź

Post autor: ptja »

Zamówienie z 3-ego lutego:

18-02-2014 Information Received (This is not an acknowledgment of the physical receipt of the stated Registered Article)
24-02-2014 Despatched to overseas (Country code: PL)
Na stronie Poczty Polskiej - nic.

Zabalowali na Nowy Rok, jak widać...

Dla porównania: w Kaidomain zamówiłem tego samego dnia soczewkę i status mam "Destination - Poland, The item left Hong Kong for its destination on 19-Feb-2014", a w PL: "Przekazanie przesyłki do doręczenia 2014-02-24 08:27".
--
pozdrawiam,
Jarek Andrzejewski
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Dziś dostałem 1-szą część Banggood zamówione 7.02.

[ Dodano: 24 Luty 2014, 15:34 ]
Ja nie mogę!!! Po 19 dniach
Despatched to overseas (Country code: PL)
:hurra: :hurra: :hurra:
Awatar użytkownika
Wojto
Posty: 718
Rejestracja: sobota 19 sty 2013, 23:04
Lokalizacja: Mcz

Post autor: Wojto »

U mnie też dzisiaj zmieniło się na ten status... Myślałem że już zapomnieli o mnie.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

Może moje Vamo IV będzie już w tym tygodniu, ostatnio tak było.
Awatar użytkownika
Veldrinn
Posty: 183
Rejestracja: czwartek 19 sie 2010, 15:04
Lokalizacja: z pokoju

Post autor: Veldrinn »

U mnie to samo:
Kupione 11.01
shipped 17.01
Despatched to overseas 24.02
Chyba po prostu rzucają to kontenerami (wg kryterium kraju docelowego) do Malezji, Singapuru itp (odkryłem Amerykę :hurra: )

EDIT:
Paczka pojawiła się w trackingu naszej poczty :o
xander122
Posty: 62
Rejestracja: sobota 11 sty 2014, 08:43
Lokalizacja: osw

Post autor: xander122 »

Zbychur pisze:Może kiedy pracowali, na bieżąco byli wstanie kontrolować stany magazynowe, kiedy ma się 2 tygodnie przerwy a zamówienia spływają to potem trudno się połapać, czego ile się ma. Możliwe, że ich system nie synchronizuje zliczania zakupów ze stanem magazynowym.
A no trudno im się połapać i właśnie zamówiłem kilka gratów w jednej paczce i nie dostałem diody. Jest szansa na odzyskanie pieniążków za ową diodę?
Ostatnio zmieniony wtorek 25 lut 2014, 18:59 przez xander122, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Zbychur
Posty: 3677
Rejestracja: poniedziałek 19 gru 2011, 21:14
Lokalizacja: Drogomyśl

Post autor: Zbychur »

xander122, A na spisie zamówienia widnieje?
Di Stefano
Posty: 18
Rejestracja: środa 06 mar 2013, 23:29
Lokalizacja: Wawa

Post autor: Di Stefano »

Tak jest. Pisz do nich, że w paczce nie było tego i tego przedmiotu. Ja też kiedyś przy większym zamówieniu nie dostałem wszystkiego. Popsioczyli popsioczyli, ale oddali kaskę w postaci kuponu.
ODPOWIEDZ