Telefon z DualSim-em i dobrym aparatem.

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Telefon z DualSim-em i dobrym aparatem.

Post autor: skaktus »

Witam.

Telefon na prezent. Główne założenia to dualsim do obsługi 2 numerów jednocześnie oraz aparat, którym można wykonać przyzwoite fotografie. Jako że próżno szukać telefonu z lampą błyskową, dlatego też dopuszczalne są ledy doświetlające.

W sumie firma obojętna, marka obojętna, ważne aby telefon nie był wielkim kaflem, nie kosztował więcej jak 800 zł i miał akumulator który wystarczy na przynajmniej kilka dni czuwania.

Telefon będzie głównie wykorzystywany do rozmów, sms i fotografii, żadnych gier itd.
ILPT
SYLAR
Posty: 17
Rejestracja: poniedziałek 02 mar 2015, 17:23
Lokalizacja: PL

Post autor: SYLAR »

xiaomi redmi 2, dual sim, aparat 8 mpx, lte, genialny system operacyjny miui ze świetnym wsparciem (polskie forum gdzie można znaleźć aktualizacje). w chinach kupisz ten tel za około 140$.
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Jeżeli nie przeszkadza wielkość, to K&M Drive.
Najnowsza wersja ma mniej energochłonny procesor i lepsze podzespoły.
Ja mam starszą wersję i spokojnie wytrzymuje ok 10-12 dni przy normalnym użytkowaniu.
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
amisiek
Posty: 570
Rejestracja: poniedziałek 16 lip 2012, 18:50
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: amisiek »

K&M Drive ma taki sobie aparat. Przynajmniej starsza wersja - wiem, bo mam. Akumulator potężny i smartfon działa całkiem nieźle. Mimo drobnych niedogodności, jestem zadowolony.
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

Przeglądałem testy KM Drive i fakt, fotki bardzo średnie. Jak ktoś wpadnie na jakiś pomysł dawajcie znać, ja szukam dalej.

PS-Zamówienia z Chin odpadają - zakup musi być w PL - za mało czasu :roll:
ILPT
PawelG.
Posty: 1529
Rejestracja: czwartek 10 lip 2014, 20:08
Lokalizacja: Konin

Post autor: PawelG. »

Może któraś z nowych Nokii, np 730 :)
Ciemności rozświetlają mi:
Convoy S2 XM-L2 T6 4C 2,1A, Convoy M1 XM-L2 U2 1A 2,8A, Convoy C8 XM-L2 U2 1A 2,8A,
UltraFire S5 XP-L V4 3D 2,1A, SolarStorm SC01 XM-L2, Tank007 E09 XP-E, Tank007 TK-701 SSC, Mactronic NIGHT HUNTER II, i inne :)
Voit
Posty: 259
Rejestracja: piątek 05 gru 2008, 19:56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Voit »

Microsoft Lumia 535, w wersji dual sim.
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

Wiem że Lumia 535 miała spory problem z czułością dotyku. Widzę że są do niej jakieś aktualizacje ale czy rozwiązują problem to nie wiem.

Ja bym polecił Huawei G700 ale tego telefonu już nie kupisz nowego.
Voit
Posty: 259
Rejestracja: piątek 05 gru 2008, 19:56
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: Voit »

Dotyk w Lumii 535 jest czasami bardziej czuły i czasami mniej precyzyjny niż w moich poprzednich smartfonach, ale naprawdę tragedii nie ma.
Zwłaszcza po aktualizacji oprogramowania. Od pewnego czasu przestałem zauważać problemy z dotykiem.
Większe problemy ma Żona z Samsungiem, gdzie dotyk działa superprecyzyjne, ale smartfon łapie lagi.

Ponieważ opinii jest wiele, proponuję wziąć do ręki i pobawić się Lumią 535 w jakimś sklepie typu Saturn czy MediaMarkt...
kubaswiatelka
Posty: 473
Rejestracja: środa 18 kwie 2012, 22:17
Lokalizacja: Gorzyce Wielkie

Post autor: kubaswiatelka »

skaktus. w PL też kupisz xiaomi redmi. ja mam redmi 1s i chwalę dużo bardziej niż poprzedniego htc sensation. A za Redmi dałem połowę mniej pieniędzy.

Z ciekawostek. Kolega w pracy chciał zacynić swoim samsungiem jak szybko łapie GPS. Nie miał szans. Mój złapał w pomieszczeniu metr od okna :). Po wyjściu na dwór zrobiliśmy test. Równocześnie włączyliśmy Sygic i odpaliliśmy trasę i czekaliśmy na sygnał. Mój obliczył trasę zlapał sygnał i czekał na ruch a jego szukał i szukał satelit :)
Awatar użytkownika
skaktus
Posty: 6165
Rejestracja: środa 04 cze 2008, 18:41
Lokalizacja: OP

Post autor: skaktus »

W głowie mam właśnie 730, choć przeglądam coś na Andku.
ILPT
kubaswiatelka
Posty: 473
Rejestracja: środa 18 kwie 2012, 22:17
Lokalizacja: Gorzyce Wielkie

Post autor: kubaswiatelka »

http://allegro.pl/xiaomi-red-rice-1gb-r ... 80003.html

Tylko to :) Naprawdę super Chińczyk.
maro21
Posty: 407
Rejestracja: środa 03 gru 2014, 19:34
Lokalizacja: Jasło

Post autor: maro21 »

Polecam forum http://telchina.pl
Dodatkowo uruchomiono sklep w CZ z telefonami z Chin - cena + VAT tylko nie mam www : (
Ganzo G718B
michal1
Posty: 2524
Rejestracja: sobota 22 lis 2014, 17:08
Lokalizacja: Lublin

Post autor: michal1 »

Ja też dodam że bardzo ciekawe forum i chyba był już temat o telefonach :)
kubaswiatelka
Posty: 473
Rejestracja: środa 18 kwie 2012, 22:17
Lokalizacja: Gorzyce Wielkie

Post autor: kubaswiatelka »

maro21 pisze:Polecam forum http://telchina.pl
Dodatkowo uruchomiono sklep w CZ z telefonami z Chin - cena + VAT tylko nie mam www : (
Sprawdziłem sobie w tym sklepie ceny zanim napisałem post i są identyczne jak u nas :)

http://www.xiaomiforsale.com/

No dobra. Niektóre są niższe. :P
ODPOWIEDZ