Jakie polecicie body zasilane 4x18650 1-5xml2

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
aothunterpl
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 13:49
Lokalizacja: oooooo

Jakie polecicie body zasilane 4x18650 1-5xml2

Post autor: aothunterpl »

Witam mam prośbę możecie mi polecić w dobrej cenie jakieś chińskie, dobre body zasilane 4 x 18650 pod modyfikacje.

Chciałbym je przerobić na oświetlenie średnia odległość za to szeroko.

Mam plan również zmodować aby wcisnąć tam 8x 18650 4s2p -- (wykombinować i dokręcić przedłużkę z drugiej tuby na aku)

Chodzi mi o coś podobnego do tych modeli mowa o wyglądzie :

Obrazek

Obrazek


Być może ktoś z was modyfikował nieco podobną latarkę, na Ali można wyrwać do około 35 USD , anie nie wiem czy warto nie zaglądałem do żadnej co ma tam w środku :)


Z góry dzieki
Awatar użytkownika
smokuxx1987
Posty: 2113
Rejestracja: środa 16 maja 2012, 19:04
Lokalizacja: Krosno

Post autor: smokuxx1987 »

Jak chcesz kupić i przerobić na zasilanie 4S2P to niezależnie co ma w środku i tak driver idzie do wymiany, dioda najczęściej w trupio niebieskiej barwie więc też do wymiany.
Zostaje Ci sam host za ~150 zł
Piguła z dziurą....
Więc do latarki musisz dorobić pigułę, kupić diodę oraz driver, kolejne 100 zł

Jeśli już koniecznie chcesz coś kupić to poszukaj sky ray king albo fandyfire UV S5, szukaj najtańszych wersji bo i tak w każdej trzeba poprawiać producenta.

Zobacz sobie na recenzję Haikelite MT07
Jest jeszcze MT03
aothunterpl
Posty: 39
Rejestracja: niedziela 03 lis 2013, 13:49
Lokalizacja: oooooo

Post autor: aothunterpl »

Dzięki pokukam, wstępnie zapoznałem się z tanimi chińczykami niestety każdy ma dziurę w pigule ;]

ale to nie problem są tokarki i maszyny cnc, sterownik też nie będzie problemem.

Główny problem to host i jak przedłużyć tubę pod 2x aku, żeby to jakoś wyglądało potrzebne byłyby 2x hosty eh.

Pozdrawiam
ODPOWIEDZ