Dealextreme i PayPal - HOW TO

gdzie i jak kupować oraz nasze o tym opinie
Awatar użytkownika
clorox
Posty: 230
Rejestracja: wtorek 03 lis 2009, 19:10
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: clorox »

clorox
Awatar użytkownika
cudny
Posty: 505
Rejestracja: czwartek 25 sie 2011, 16:13
Lokalizacja: Zagórze/Kraków

Post autor: cudny »

Tak, ale nic nie piszą o przewidywanym czasie dostawy...

W order tracking nie mam podanego jakiegoś określonego czasu ... Lipa jak nie wiem, ale nie pozostaje nic tylko czekać. Gdyby towar był niedostępny całkowicie to by nie było jak by knapisane "w aukcji" - "in stock" ...
Solarforce L2 XM-L 8xAMC
mateusz
Posty: 68
Rejestracja: piątek 24 wrz 2010, 19:59
Lokalizacja: jaworzno

Post autor: mateusz »

mam pytanko czym różnią się latarki zakupione w milhunt a na stronie internetowej http://www.dealextreme.com/. czy po prostu sa to chińskie podróbki ?
bartex
Posty: 146
Rejestracja: niedziela 02 lis 2008, 23:00
Lokalizacja: Rybnik

Post autor: bartex »

w milhunt masz gwarancję, pewność dostawy i na pewno nie dostaniesz "bubla" jak to ma nie rzadko miejsce w DX
mateusz
Posty: 68
Rejestracja: piątek 24 wrz 2010, 19:59
Lokalizacja: jaworzno

Post autor: mateusz »

dlatego wole kupic w kraju latareczke a od skosnych akum+ladowarka.

[ Dodano: 25 Listopad 2011, 13:28 ]
z tego co widzę to większość kupuje u chińczyków i modyfikuje latarki . Cena zachęca do kupna tylko się zastanawiam , jeżeli bym kupił jedna z wybranych przez siebie to co wtedy?większość robi poprawki a co z tymi co chca kupic tanio a nie maja zielonego pojęcia o przeróbkach ?zapewne pozostaje kupic w PL . Czy może jakiś procent jest do poprawek hm?
max4max
Posty: 1398
Rejestracja: wtorek 14 sie 2012, 07:56
Lokalizacja: że znowu

Post autor: max4max »

Witam Szanownych :smile:

Takie pytanie, bo nie kupowałem jeszcze od chińczyków.
Czy obecnie da się płacić zwykłą debetówką. która obsługuje transakcje internetowe np. visa electron z mbank?
Awatar użytkownika
Pikom
Site Admin
Posty: 2912
Rejestracja: sobota 27 wrz 2008, 20:31
Lokalizacja: Gdynia

Post autor: Pikom »

czy przyjmie debetówkę nie wiem... Ale jak juz masz mBank to możesz założyć sobie (wiem, to kosztuje ale jest bezpieczne...) kartę wirtualną do płatności przez sieć - jest traktowana wtedy jak zwykła, "wypukła" karta kredytowa (do wysokości załadowanych na kartę środków).
Pozdr.
Pikom
Awatar użytkownika
LightLover
Posty: 267
Rejestracja: sobota 16 maja 2009, 19:31
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: LightLover »

max4max, spokojnie da radę, więc nie trzeba zamawiać karty wirtualnej, która dodatkowo kosztuje.

Poza tym można zasilić konto PayPal bezpośrednio z rachunku w mBanku
[moje konto- > dodaj środki -> doładuj konto (błyskawicznie)]
Oczywiście opcja ta jest bezpłatna.

Pozdrawiam.
zipek135
Posty: 34
Rejestracja: niedziela 25 sty 2009, 16:59
Lokalizacja: Polska :)

Post autor: zipek135 »

2012-09-03 20:26:54 FullShipment All items have been shipped.
2012-09-03 17:17:29 PrepareShipment Order is being prepared for shipment.
2012-08-29 11:45:40 PaymentConfirmed Payment verified. Order is being processed.
2012-08-29 11:45:33 PendingPayment Order has been created, awaiting payment.

Panowie powiedzcie dlaczego jeszcze nie ma ?
Przez pomylke jeszcze przed chwila nacisnelem confirm recipt :( co teraz :( ?
marcinek1992
Posty: 21
Rejestracja: poniedziałek 26 lis 2012, 08:45
Lokalizacja: Elbląg

Post autor: marcinek1992 »

Witam
też chciałbym zakupić 1 sztukę oferowanego przez nich produktu ale nie jestem pewnien czy sprzedają na sztuki czy może tylko hurtowo?
mam paypala kase już też tylko chciałbym poznać waszą opinie czy wysyłają czy nie?
Pisze że free shipping to poland czyli że za wysyłkę nic nie płacę tak?
Awatar użytkownika
pier
Posty: 1467
Rejestracja: poniedziałek 21 lut 2011, 09:02
Lokalizacja: Biłgoraj-Sól

Post autor: pier »

marcinek1992 pisze:Witam
też chciałbym zakupić 1 sztukę oferowanego przez nich produktu ale nie jestem pewnien czy sprzedają na sztuki czy może tylko hurtowo?
mam paypala kase już też tylko chciałbym poznać waszą opinie czy wysyłają czy nie?
Pisze że free shipping to poland czyli że za wysyłkę nic nie płacę tak?
Możesz kupić nawet jedną sztukę towaru za 1$ i wyślą bez problemu z darmową wysyłką.
tobias1
Posty: 55
Rejestracja: środa 28 gru 2011, 23:41
Lokalizacja: Lublin

Post autor: tobias1 »

Padłem. Wchodzę na pocztę, widzę maila od DX, a w nim napisane, że jeden lub więcej przedmiotów które zamówiłem czeka na restock (dostawę?), a po wejściu na konto na dx nie widzę, żeby któregoś nie było. Skąd mam się dowiedzieć, którego nie mają teraz na stanie, żeby sobie wybrać coś nowego?

EDIT:

Stwierdzam, że livechat na Dx działa pięknie, nasze rodzime biura obsługi klienta w większości instytucji mogą się od nich uczyć. Załatwiłem wszystko w 5 minut, bez żadnych problemów.
Awatar użytkownika
Sid Gotama
Posty: 148
Rejestracja: sobota 05 gru 2009, 15:22
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: Sid Gotama »

Przed chwilą dokonałem kolejnych zakupów na dx. i widzę że jest jakaś promocja...
Mógłby Ktoś wytłumaczyć o co chodzi:
http://dx.com/WeekendsSales?utm_source= ... eekendsale
Awatar użytkownika
Flora
Posty: 221
Rejestracja: wtorek 25 wrz 2012, 13:38
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Flora »

DX customers who placed and paid orders from 00:00 7th Sept (UTC-6) to 24:00 13th Sept. (UTC-6) qualify for the weekend Gift Card random drawing. Each customer can enter the drawing once.

...

We want to reward you with savings on Sept. 14th and 15th (UTC-6). We have hand-picked 300 of our best products with savings of up to 20% OFF only when purchased during the weekend.

...

DX Winning Weekends will begin from Sept. 14th to Sept. 15th, 2013 (UTC-6).
Each customer can login first for a chance to win a Gift Card worth up to $100 dollars!!!
W dużym skrócie: każdy kto dokonał zakupów w dniach 7-13 września może wziąć udział w losowaniu kuponów 100$ logując się 14-15 września (losowanie przy pierwszym logowaniu). W tych dniach będą również 20% obniżki cen na wybrane (ok 300) artykuły.
Awatar użytkownika
Sid Gotama
Posty: 148
Rejestracja: sobota 05 gru 2009, 15:22
Lokalizacja: podkarpacie

Post autor: Sid Gotama »

Dzięki za odpowiedź.
Ostatnio zmieniony środa 11 wrz 2013, 20:51 przez Sid Gotama, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ